Ariflerin Satrancı Şerhi Pdf İndir – VERKA YAYINLARI Pdf İndir

Pdf Kitap İndir, Ariflerin Satrancı Şerhi Pdf İndir – VERKA YAYINLARI Pdf İndir Pdf Kitap İndir

Ariflerin Satrancı Şerhi Pdf İndir – VERKA YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Ariflerin Satrancı Şerhi Pdf İndir – VERKA YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Ariflerin Satrancı Şerhi Pdf İndir – VERKA YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiAriflerin Satrancı Şerhi Pdf İndir

Ariflerin Satrancı Şerhi Kitabı Hakkında Bilgiler

Ariflerin Satrancı Şerhi Kitabı VERKA YAYINLARI çıkarmış olduğu Ariflerin Satrancı Şerhi Kitabını PDF İndirAriflerin Satrancı Şerhi 18.02.2019 Pdf İndir

Ariflerin Satrancı Şerhi PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Ariflerin Satrancı Şerhi kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Ariflerin Satrancı Şerhi Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. VERKA YAYINLARI ait olan Ariflerin Satrancı Şerhi kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Ariflerin Satrancı Şerhi Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Ariflerin Satrancı Şerhi Kitabı 18.02.2019 tarihinde Muhammed b. El-Haşimi ed-Dımeşki tarafından yazılıp VERKA YAYINLARI tarafından basılmıştır. Ariflerin Satrancı Şerhi kitabında toplamda 144 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Ariflerin Satrancı Şerhi kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Ariflerin Satrancı Şerhi Kitabı Özeti – Ariflerin Satrancı Şerhi Kitabı Açıklaması

Elinizdeki eser, Muhyiddin İbn Arabi’ye (k.s.) atfedilen “Ariflerin Satrancı” adlı oyunun Şeyh Muhammed b. el-Haşimi tarafından yapılan şerhinin tercümesi, oyunun tarihçesine dair bir araştırma içeren ek bölüm ve kitapla birlikte verilen oyun tablosundan oluşmaktadır.
Ariflerin Satrancı Şerhi’nin tercümesinde aslında sadık kalmaya özen gösterilmiştir. Şerhin mukaddime babları, ağır ağır okunulması, üzerinde uzun uzun düşünülmesi gereken tasavvuf öğretisine ait meseleleri ele alan bölümlerdir. Eserin satranç tablosundaki makamların açıklamasını içeren bölümü, tasavvufi mertebelere dairdir. Son bölüm olan Hatime ise Hak talibi olan oyuncuya nasihatleri ihtiva etmektedir.

Kitap Adı: Ariflerin Satrancı Şerhi

Yayınevi / Marka: VERKA YAYINLARI

Yazar: Muhammed b. El-Haşimi ed-Dımeşki

Basım Tarihi: 18.02.2019

Sayfa Sayısı: 144

Ariflerin Satrancı Şerhi Kitabı İndirme Linkleri – Ariflerin Satrancı Şerhi İndir

Ariflerin Satrancı Şerhi Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Ariflerin Satrancı Şerhi Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Ariflerin Satrancı Şerhi PDF Google Drive İndirme Linki

Ariflerin Satrancı Şerhi PDF Yandex Disk İndirme Linki

Ariflerin Satrancı Şerhi PDF Alternatif İndirme Linki

DENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN. PDF İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ EĞER YUKARIDAKİ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKTEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 2 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 3 DEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 3 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 4 DEN İNDİRİN İndirme linkleri sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer bulunduğunuz saatte linkler çalışmıyor ise 1 saat sonra tekrardan deneyiniz eğer sorun devam ederse yorum olarak bize bildiriniz. Ortalama 10 dakika içerisinde güncellenerek tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Yorum yapın

tyt deneme pdf pdf kitap indir