Aşk Zamanı Pdf İndir – KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ Pdf İndir

Pdf Kitap İndir, Aşk Zamanı Pdf İndir – KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ Pdf İndir Pdf Kitap İndir

Aşk Zamanı Pdf İndir – KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Aşk Zamanı Pdf İndir – KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Aşk Zamanı Pdf İndir – KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiAşk Zamanı Pdf İndir

Aşk Zamanı Kitabı Hakkında Bilgiler

Aşk Zamanı Kitabı KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ çıkarmış olduğu Aşk Zamanı Kitabını PDF İndirAşk Zamanı 06.02.2019 Pdf İndir

Aşk Zamanı PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Aşk Zamanı kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Aşk Zamanı Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ ait olan Aşk Zamanı kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Aşk Zamanı Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Aşk Zamanı Kitabı 06.02.2019 tarihinde Necib Mahfuz tarafından yazılıp KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ tarafından basılmıştır. Aşk Zamanı kitabında toplamda 136 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Aşk Zamanı kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Aşk Zamanı Kitabı Özeti – Aşk Zamanı Kitabı Açıklaması

Yirminci yüzyılın ilk yarısında, Kahire; varlıklı, dul bir kadın: Ain hanım. Şımartarak büyüttüğü oğlu İzzet, arkadaşı Hamdun, ikisinin de âşık olduğu güzel Bedriye ve bahtsız Seyyide; bütün bir mahalle ve o mahallede Mısır’ın saklı yüzü. Necip Mahfuz, Aşk Zamanı’nda okurunu umutsuz bir aşkın çevresinde ördüğü entrikalara, yeraltı örgütlerine, örtünmeye mahkûm kadınların cesaretle adım attığı tiyatro ve gösteri dünyasına götürüyor. Gerçekleşmeyecek hayallerin peşinde koşan, yolunu tesadüflerle ören ve kendi tercihi olan yalnızlığın içinde avunmaya çalışan amaçsız ve hedefsiz İzzet, en yakınlarının kaderini değiştirecek adımı attığında bu seçimin yalnız onlara değil kendine de ihanet olduğunu çok sonra anlayacaktır.

Kulüpteki odasına kapanıp hayatını gözden geçirmeye başladı. İlk kez değildi, ancak duyguları altüst olmuştu. Önceleri boşluktan bunalırdı, fakat sonra o boşluğu inanmadığı bir işle doldurmuştu. Doldurmamış mıydı? Oysa İzzet ne tiyatro adamıydı ne de gece kulübü ona göreydi. “Ömrümde yaptığım işler bir şeylerden, arzuladığım şeylerden ya da intikam duygularından kaçış oldu hep,” diye geçiyordu zihninden. “Beni yoldan ilk çıkaran annemdi, tamamen iyi niyetle hareket etmişti oysa. Böyle şeyleri anlama ya da sindirme yeteneğinden yoksunum. Tek istediğim biraz huzur. Kendimle barışık olmaya ihtiyacım var.”

Kitap Adı: Aşk Zamanı

Yayınevi / Marka: KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ

Yazar: Necib Mahfuz

Basım Tarihi: 06.02.2019

Sayfa Sayısı: 136

Aşk Zamanı Kitabı İndirme Linkleri – Aşk Zamanı İndir

Aşk Zamanı Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Aşk Zamanı Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Aşk Zamanı PDF Google Drive İndirme Linki

Aşk Zamanı PDF Yandex Disk İndirme Linki

Aşk Zamanı PDF Alternatif İndirme Linki

DENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN. PDF İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ EĞER YUKARIDAKİ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKTEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 2 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 3 DEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 3 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 4 DEN İNDİRİN İndirme linkleri sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer bulunduğunuz saatte linkler çalışmıyor ise 1 saat sonra tekrardan deneyiniz eğer sorun devam ederse yorum olarak bize bildiriniz. Ortalama 10 dakika içerisinde güncellenerek tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Yorum yapın

Viski Fiyatları tyt deneme pdf pdf kitap indir SMM Panel