Aşkın Rotası Seul Pdf İndir – NAR AĞACI YAYINLARI Pdf İndir

Pdf Kitap İndir, Aşkın Rotası Seul Pdf İndir – NAR AĞACI YAYINLARI Pdf İndir Pdf Kitap İndir

Aşkın Rotası Seul Pdf İndir – NAR AĞACI YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Aşkın Rotası Seul Pdf İndir – NAR AĞACI YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Aşkın Rotası Seul Pdf İndir – NAR AĞACI YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiAşkın Rotası Seul Pdf İndir

Aşkın Rotası Seul Kitabı Hakkında Bilgiler

Aşkın Rotası Seul Kitabı NAR AĞACI YAYINLARI çıkarmış olduğu Aşkın Rotası Seul Kitabını PDF İndirAşkın Rotası Seul 11.02.2019 Pdf İndir

Aşkın Rotası Seul PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Aşkın Rotası Seul kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Aşkın Rotası Seul Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. NAR AĞACI YAYINLARI ait olan Aşkın Rotası Seul kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Aşkın Rotası Seul Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Aşkın Rotası Seul Kitabı 11.02.2019 tarihinde Güldane Ersoy tarafından yazılıp NAR AĞACI YAYINLARI tarafından basılmıştır. Aşkın Rotası Seul kitabında toplamda 144 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Aşkın Rotası Seul kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Aşkın Rotası Seul Kitabı Özeti – Aşkın Rotası Seul Kitabı Açıklaması

Ertesi gün sınıfa toplanmış,heyecanla yeni hocanın gelmesini beklerken dersin başlama saati girdiği anda kapı sert bir şekilde açıldı ve içeri Kore dramalarında aktörlere benzeyen bir civan girdi.Tüm sınıf ağzımız açık ,şaşkınlık içinde beklerken,”Merhaba, gençler ! Ben yeni öğretmeniniz,Shin Yongg” dedi.On erkek ve beş kızdan oluşan sınıfta hala çıt çıkmıyordu.Hepimizin dili tutulmuş,karşımızdaki yakışıklı yüzü izlemenin keyfini çıkarıyorduk.Yani,ben öyle yapıyordum.
 
“Bayan Kim, çok özür dilerim ama izin alıp kursa ara verdiğiniz için çok mutluyum.Eğer siz gitmeseydiniz,ben cennetten gelen bu güzelliği nasıl keşfedebilirdim.?”
 
“Merhaba, orada kimse varmı acaba ?” diye,uzaklardan yankılanan bir sesle kendime geldim.
 
“Haa? Kim” diye cevap vermeye çalıırken,heyecandan çeneme dayadığım kolum masanın kenarından düşünce aynı anda sınıfta bir gülme krizi koptu.Şu an muhtemelen hocanın gözünde ,daha ilk tanışmada tescilli şapşal konumuna oturdum.İçimden kendime söverken,Bay Shin Yong,”Evet ,cevap bekliyorum agaşi?” diye sorunca,iyice heyecanlandım çünkü ne sorduğu hakkında hiçbir fikrim yoktu.
 
“Affedersiniz,soruyu tekrar edermisiniz?” der demez sınıfta yine bir kahkaka koptu.”Allah’ım delireceğim.Konuştukça batıyorum.Yalvarırım,yer yarılsın dibine gireyim ya da buharlaşıp uçayım buradan.”
 
“Sadece adınızı sordum?Çok mu zor bir soru oldu acaba?” dedi,müthiş bir ukalalıkla.”Şule Irmak”diyebildim sonunda ancak fısıltıdan biraz daha yüksek sesle.”Omo Arkadaşımız sonunda konuştu!Hep birlikte kendisini alkışlayalım!Belki,heyecanı biraz yatışır.”deyince sınıfta bir alkış ve kahkaha tufanı daha koptu.Evet,öğretmen tam istediğim gibi esprili biri çıkmış,üstüne fazladan yakışıklıydı fakat korkunç olan şuydu ki herkesi güldürüp ilk günün gerginliğini atmak için seçilen sınıf şebeği ben olmuştum.

Kitap Adı: Aşkın Rotası Seul

Yayınevi / Marka: NAR AĞACI YAYINLARI

Yazar: Güldane Ersoy

Basım Tarihi: 11.02.2019

Sayfa Sayısı: 144

Aşkın Rotası Seul Kitabı İndirme Linkleri – Aşkın Rotası Seul İndir

Aşkın Rotası Seul Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Aşkın Rotası Seul Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Aşkın Rotası Seul PDF Google Drive İndirme Linki

Aşkın Rotası Seul PDF Yandex Disk İndirme Linki

Aşkın Rotası Seul PDF Alternatif İndirme Linki

DENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN. PDF İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ EĞER YUKARIDAKİ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKTEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 2 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 3 DEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 3 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 4 DEN İNDİRİN İndirme linkleri sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer bulunduğunuz saatte linkler çalışmıyor ise 1 saat sonra tekrardan deneyiniz eğer sorun devam ederse yorum olarak bize bildiriniz. Ortalama 10 dakika içerisinde güncellenerek tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Yorum yapın

tyt deneme pdf pdf kitap indir