Atatürk 4D Pdf İndir – ARTGE KİDS YAYINLARI Pdf İndir

Pdf Kitap İndir, Atatürk 4D Pdf İndir – ARTGE KİDS YAYINLARI Pdf İndir Pdf Kitap İndir

Atatürk 4D Pdf İndir – ARTGE KİDS YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Atatürk 4D Pdf İndir – ARTGE KİDS YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Atatürk 4D Pdf İndir – ARTGE KİDS YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiAtatürk 4D Pdf İndir

Atatürk 4D Kitabı Hakkında Bilgiler

Atatürk 4D Kitabı ARTGE KİDS YAYINLARI çıkarmış olduğu Atatürk 4D Kitabını PDF İndirAtatürk 4D 18.02.2019 Pdf İndir

Atatürk 4D PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Atatürk 4D kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Atatürk 4D Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. ARTGE KİDS YAYINLARI ait olan Atatürk 4D kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Atatürk 4D Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Atatürk 4D Kitabı 18.02.2019 tarihinde Kolektif tarafından yazılıp ARTGE KİDS YAYINLARI tarafından basılmıştır. Atatürk 4D kitabında toplamda sayfa bulunmaktadır. Sizler için Atatürk 4D kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Atatürk 4D Kitabı Özeti – Atatürk 4D Kitabı Açıklaması

Dünyada ilk kez, büyük bir liderin hayatı ‘Arttırılmış Gerçeklik Teknolojisi’ kullanılarak anlatılmıştır. Atatürk 4D kartları ve uygulaması çocuklara yönelik üretilmiş, yetişkinlerin de ilgisini çekecek eğitici ve öğretici bir eserdir. Atatürk’ün çocukluğu, eğitim hayatı, katıldığı savaşlar, milli mücadeledeki üstün başarısı, devrimleri ve üstün liderlik özellikleri gibi konular; animasyonlar, 3 boyutlu modellemeler, filmler ve sesli anlatımlarla sunulmuştur. Kutu içerisinde toplam 21 adet kart ve 1 adet poster bulunmaktadır. Poster sayesinde Atatürk’ün gerçek boyutlarında hazırlanan 3 boyutlu modeli ile fotoğraf çekebilirsiniz.

Kitap Adı: Atatürk 4D

Yayınevi / Marka: ARTGE KİDS YAYINLARI

Yazar: Kolektif

Basım Tarihi: 18.02.2019

Sayfa Sayısı:

Atatürk 4D Kitabı İndirme Linkleri – Atatürk 4D İndir

Atatürk 4D Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Atatürk 4D Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Atatürk 4D PDF Google Drive İndirme Linki

Atatürk 4D PDF Yandex Disk İndirme Linki

Atatürk 4D PDF Alternatif İndirme Linki

DENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN. PDF İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ EĞER YUKARIDAKİ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKTEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 2 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 3 DEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 3 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 4 DEN İNDİRİN İndirme linkleri sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer bulunduğunuz saatte linkler çalışmıyor ise 1 saat sonra tekrardan deneyiniz eğer sorun devam ederse yorum olarak bize bildiriniz. Ortalama 10 dakika içerisinde güncellenerek tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Yorum yapın

Viski Fiyatları tyt deneme pdf pdf kitap indir SMM Panel