Ayağına Taş Değmesin Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir

Pdf Kitap İndir, Ayağına Taş Değmesin Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir Pdf Kitap İndir

Ayağına Taş Değmesin Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Ayağına Taş Değmesin Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Ayağına Taş Değmesin Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiAyağına Taş Değmesin Pdf İndir

Ayağına Taş Değmesin Kitabı Hakkında Bilgiler

Ayağına Taş Değmesin Kitabı İTHAKİ YAYINLARI çıkarmış olduğu Ayağına Taş Değmesin Kitabını PDF İndirAyağına Taş Değmesin 08.02.2019 Pdf İndir

Ayağına Taş Değmesin PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Ayağına Taş Değmesin kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Ayağına Taş Değmesin Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. İTHAKİ YAYINLARI ait olan Ayağına Taş Değmesin kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Ayağına Taş Değmesin Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Ayağına Taş Değmesin Kitabı 08.02.2019 tarihinde Birol Tezcan tarafından yazılıp İTHAKİ YAYINLARI tarafından basılmıştır. Ayağına Taş Değmesin kitabında toplamda 200 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Ayağına Taş Değmesin kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Ayağına Taş Değmesin Kitabı Özeti – Ayağına Taş Değmesin Kitabı Açıklaması

Yollar…
Revan olduğumuz, ortasında kaldığımız, kendimizi unuttuğumuz, menzili şaşırdığımız, kaybolduğumuz yollar. Bazen seyyah bazen yolcu olduğumuz, sürüldüğümüz, kırıldığımız, acıyla, huzurla, kederle, hasretle, neşeyle çıktığımız yollar.
Birol Tezcan üçüncü öykü kitabıyla bizi bir yolculuğa davet ediyor. Ayağına Taş Değmesin bir yol kitabı. Fakat sıradan bir yol kitabı değil. Yolun değiştirdiklerinin, yoldan çıkanların, yolu bulamayanların, yola dönüşenlerin öyküleri var bu sayfalarda.
Birbirimizi daha yakından tanıyalım.
Yol açık, hadi yola çıkalım.
 
“Sustu. Bana baktı. Dinlediğime kanaat getirdi belki. Belki de ben öyle sandım. Sustu. Pencereden dışarı baktı. O bakınca ben de baktım. Dağlar geçti uzaktan. Ağaçlar geçti yakından. Sanki anlaşmışız gibi, sanki mizansenmiş gibi, aynı anda birbirimize baktık. Ben sustum. Bir yudum daha aldı içkisinden. Bana baktı. Beni görmeden baktı. İçime baktı. Ya da benden öte bir şeye baktı. Benden öte bir yere baktı. Ben yokmuşum gibi anlattı. Bana anlattı. Benden öte anlattı. Uzun bir ağıt gibi anlattı.”

Kitap Adı: Ayağına Taş Değmesin

Yayınevi / Marka: İTHAKİ YAYINLARI

Yazar: Birol Tezcan

Basım Tarihi: 08.02.2019

Sayfa Sayısı: 200

Ayağına Taş Değmesin Kitabı İndirme Linkleri – Ayağına Taş Değmesin İndir

Ayağına Taş Değmesin Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Ayağına Taş Değmesin Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Ayağına Taş Değmesin PDF Google Drive İndirme Linki

Ayağına Taş Değmesin PDF Yandex Disk İndirme Linki

Ayağına Taş Değmesin PDF Alternatif İndirme Linki

DENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN. PDF İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ EĞER YUKARIDAKİ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKTEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 2 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 3 DEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 3 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 4 DEN İNDİRİN İndirme linkleri sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer bulunduğunuz saatte linkler çalışmıyor ise 1 saat sonra tekrardan deneyiniz eğer sorun devam ederse yorum olarak bize bildiriniz. Ortalama 10 dakika içerisinde güncellenerek tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Yorum yapın

Viski Fiyatları tyt deneme pdf pdf kitap indir SMM Panel