Baba Olmak Pdf İndir – KURALDIŞI YAYINLARI Pdf İndir

Pdf Kitap İndir, Baba Olmak Pdf İndir – KURALDIŞI YAYINLARI Pdf İndir Pdf Kitap İndir

Baba Olmak Pdf İndir – KURALDIŞI YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Baba Olmak Pdf İndir – KURALDIŞI YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Baba Olmak Pdf İndir – KURALDIŞI YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiBaba Olmak Pdf İndir

Baba Olmak Kitabı Hakkında Bilgiler

Baba Olmak Kitabı KURALDIŞI YAYINLARI çıkarmış olduğu Baba Olmak Kitabını PDF İndirBaba Olmak 04.02.2019 Pdf İndir

Baba Olmak PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Baba Olmak kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Baba Olmak Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. KURALDIŞI YAYINLARI ait olan Baba Olmak kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Baba Olmak Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Baba Olmak Kitabı 04.02.2019 tarihinde Paul Raeburn tarafından yazılıp KURALDIŞI YAYINLARI tarafından basılmıştır. Baba Olmak kitabında toplamda 264 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Baba Olmak kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Baba Olmak Kitabı Özeti – Baba Olmak Kitabı Açıklaması

Anne olmak konusunda bilgimiz ve fikrimiz çoktur ama baba olmak konusunda aynı şeyi söyleyemeyiz.
Çocuk, çocukların yetiştirilmesi deyince akla öncelikle anne geliyor da ya baba; baba olmak? Babaların ihmal edildiği, annelere göre pek de önemsenmediği bir gerçektir.
Çocuk için baba bir otorite kaynağı ve ekonomik güvence sağlayan bir güç olarak değerlendirilir; bunun ötesinde çocuğun yaşamında nasıl bir anlama sahip olduğu üzerinde pek durulmaz. Beş çocuk babası gazeteci-yazar Paul Raeburn tam da buna itiraz ediyor ve son araştırmalara dayanarak babanın çocuk için öneminin yanı sıra çocuğun baba için önemini de inceliyor.
Geç yaşlarda baba olmanın çocuğun sağlığı üzerine etkilerinden babanın çocuğun dilinin gelişmesindeki rolüne kadar pek çok ayrıntıyı titizlikle ele alan yazar sonuçta babalarla çocuklar arasındaki ilişkinin nasıl daha iyi, daha sevgi dolu, daha güvenli ve daha mutlu olabileceğinin sırlarını sunuyor.
Gelişim babasız olmaz. Babanın çocuğun hayatındaki yerini bilimsel kanıtlarıyla gösteren ve ikna eden bir kitap.
Anneler ve babaların beraberce okuması için.
Dr. Yankı Yazgan
Psikiyatrist
Bilim dünyası dahil olmak üzere babalık, insanlık aleminden sürekli bir yardımcı oyuncu muamelesi görür.
Annenin ayağının altına cennet yerleştirilirken babaya direk olmak düşer. Evin direği. Raeburn, bu haksızlığı bir
parça düzeltmeye yeltenmiş ve babalık mekanizmasının nasıl çalıştığını bütün veçheleriyle incelemiş. Ben çok şaşırdım, keyifle okudum ve çok şey öğrendim.
Metin Solmaz
uzuncorapcom yazarı

Kitap Adı: Baba Olmak

Yayınevi / Marka: KURALDIŞI YAYINLARI

Yazar: Paul Raeburn

Basım Tarihi: 04.02.2019

Sayfa Sayısı: 264

Baba Olmak Kitabı İndirme Linkleri – Baba Olmak İndir

Baba Olmak Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Baba Olmak Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Baba Olmak PDF Google Drive İndirme Linki

Baba Olmak PDF Yandex Disk İndirme Linki

Baba Olmak PDF Alternatif İndirme Linki

DENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN. PDF İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ EĞER YUKARIDAKİ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKTEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 2 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 3 DEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 3 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 4 DEN İNDİRİN İndirme linkleri sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer bulunduğunuz saatte linkler çalışmıyor ise 1 saat sonra tekrardan deneyiniz eğer sorun devam ederse yorum olarak bize bildiriniz. Ortalama 10 dakika içerisinde güncellenerek tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Yorum yapın

tyt deneme pdf pdf kitap indir