Beyaz Deniz Pdf İndir – YAPI KREDİ YAYINLARI Pdf İndir

Pdf Kitap İndir, Beyaz Deniz Pdf İndir – YAPI KREDİ YAYINLARI Pdf İndir Pdf Kitap İndir

Beyaz Deniz Pdf İndir – YAPI KREDİ YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Beyaz Deniz Pdf İndir – YAPI KREDİ YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Beyaz Deniz Pdf İndir – YAPI KREDİ YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiBeyaz Deniz Pdf İndir

Beyaz Deniz Kitabı Hakkında Bilgiler

Beyaz Deniz Kitabı YAPI KREDİ YAYINLARI çıkarmış olduğu Beyaz Deniz Kitabını PDF İndirBeyaz Deniz 07.02.2019 Pdf İndir

Beyaz Deniz PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Beyaz Deniz kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Beyaz Deniz Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. YAPI KREDİ YAYINLARI ait olan Beyaz Deniz kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Beyaz Deniz Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Beyaz Deniz Kitabı 07.02.2019 tarihinde Roy Jacobsen tarafından yazılıp YAPI KREDİ YAYINLARI tarafından basılmıştır. Beyaz Deniz kitabında toplamda 176 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Beyaz Deniz kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Beyaz Deniz Kitabı Özeti – Beyaz Deniz Kitabı Açıklaması

Yıl 1944… Çocukluk adası Barroy’e geri dönen Ingrid, artık sadece onu ağırlayan bu ıssız kara parçasında denizin ve gözyüzünün güçlerine kafa tutup kışa hazırlanıyor; ağları seriyor, çitleri onarıyor, denizi ve kuşları gözlüyor. Her karışını tanıdığını sandığı Barrøy’ü bu kez genç bir kadının algısıyla yeniden anlamlandırırken kara kış onu yalnızlıkla, korkularıyla ve beklenmedik bir aşkla sınıyor.
Norveç’in yaşayan en önemli yazarlarından Roy Jacobsen, büyük bir beğeni kazanan Görülmeyenler’in devamı niteliğindeki Beyaz Deniz’de tabloyu daha da büyütüyor ve ülkenin kuzeyindeki küçük bir adada yaşayan Barroy ailesinin hikâyesini İkinci Dünya Savaşı’nın son yıllarına taşıyor.
Ödüllü yazar Jacobsen’in içe işleyen yalın anlatımı, okurunu yine ustalıkla ve incelikle sarsıyor.
Ingrid doğduğundan beri aramıştı, böğürtlenleri, yumurtaları, kuş tüylerini, balıkları, deniz kabuklarını, ağa asılacak taşları, koyunları, çiçekleri, tahtaları, pirinci… bir adalının kafası ve elleri neyle uğraşırsa uğraşsın gözleri durmadan arar; adaların, denizin üzerinde dolaşan huzursuz bakışlar en ufak bir değişiklik görünce oraya çivilenir, en önemsiz işaretleri algılar, ilkbaharı daha gelmeden görür, karları daha girinti çıkıntıları beyaza boyamadan tanır, hayvanları ölmeden, çocukları düşmeden önce fark eder, beyaz kanat yığınları altındaki denizde görünmez balıkları görür. Adalıların çarpan yürekleri gözleridir.

Kitap Adı: Beyaz Deniz

Yayınevi / Marka: YAPI KREDİ YAYINLARI

Yazar: Roy Jacobsen

Basım Tarihi: 07.02.2019

Sayfa Sayısı: 176

Beyaz Deniz Kitabı İndirme Linkleri – Beyaz Deniz İndir

Beyaz Deniz Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Beyaz Deniz Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Beyaz Deniz PDF Google Drive İndirme Linki

Beyaz Deniz PDF Yandex Disk İndirme Linki

Beyaz Deniz PDF Alternatif İndirme Linki

DENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN. PDF İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ EĞER YUKARIDAKİ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKTEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 2 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 3 DEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 3 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 4 DEN İNDİRİN İndirme linkleri sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer bulunduğunuz saatte linkler çalışmıyor ise 1 saat sonra tekrardan deneyiniz eğer sorun devam ederse yorum olarak bize bildiriniz. Ortalama 10 dakika içerisinde güncellenerek tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Yorum yapın

Viski Fiyatları tyt deneme pdf pdf kitap indir SMM Panel