Billur Köşk Masalları Pdf İndir – YAPI KREDİ YAYINLARI Pdf İndir

Pdf Kitap İndir, Billur Köşk Masalları Pdf İndir – YAPI KREDİ YAYINLARI Pdf İndir Pdf Kitap İndir

Billur Köşk Masalları Pdf İndir – YAPI KREDİ YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Billur Köşk Masalları Pdf İndir – YAPI KREDİ YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Billur Köşk Masalları Pdf İndir – YAPI KREDİ YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiBillur Köşk Masalları Pdf İndir

Billur Köşk Masalları Kitabı Hakkında Bilgiler

Billur Köşk Masalları Kitabı YAPI KREDİ YAYINLARI çıkarmış olduğu Billur Köşk Masalları Kitabını PDF İndirBillur Köşk Masalları 15.02.2019 Pdf İndir

Billur Köşk Masalları PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Billur Köşk Masalları kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Billur Köşk Masalları Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. YAPI KREDİ YAYINLARI ait olan Billur Köşk Masalları kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Billur Köşk Masalları Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Billur Köşk Masalları Kitabı 15.02.2019 tarihinde Tahir Alangu tarafından yazılıp YAPI KREDİ YAYINLARI tarafından basılmıştır. Billur Köşk Masalları kitabında toplamda 352 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Billur Köşk Masalları kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Billur Köşk Masalları Kitabı Özeti – Billur Köşk Masalları Kitabı Açıklaması

“Masal budur işte!” dedirten bir kitap…
M.E.B. 100 Temel Eser Listesinde yer alan, Tahir Alangu’nun Anadolu masallarından derlediği Billur Köşk’teki masalların hepsini okumadıysak da, birini, üçünü, beşini mutlaka dinlemişizdir büyüklerimizden. Bir sultan, bir şehzade, neci olursa olsun bir genç vardır o masallarda. Büyük sorunlarla uğraşır, devlerle, perilerle boğuşur, sonunda ulaşır muradına. İstanbul Padişahının kızı, Yemen Padişahının oğluyla didişir, erkek gibi yetiştirilen sultan sonunda devlerin ilenciyle şehzade olur, Alicengiz oyununu öğrenen genç darı olur, kendisini yemek isteyen ustası tavuk olunca da bir sansara dönüşür alt eder onu, öyle sabırlıdır ki bir genç kız, sabır taşını bile çatlatır…
Birbirinden güzel on dört masalın yer aldığı kitabın sonunda, Alangu’nun bir açıklama yazısı ve masalda geçen kimi sözcüklerin açıklandığı Küçük Sözlük de yer alıyor.

Kitap Adı: Billur Köşk Masalları

Yayınevi / Marka: YAPI KREDİ YAYINLARI

Yazar: Tahir Alangu

Basım Tarihi: 15.02.2019

Sayfa Sayısı: 352

Billur Köşk Masalları Kitabı İndirme Linkleri – Billur Köşk Masalları İndir

Billur Köşk Masalları Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Billur Köşk Masalları Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Billur Köşk Masalları PDF Google Drive İndirme Linki

Billur Köşk Masalları PDF Yandex Disk İndirme Linki

Billur Köşk Masalları PDF Alternatif İndirme Linki

DENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN. PDF İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ EĞER YUKARIDAKİ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKTEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 2 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 3 DEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 3 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 4 DEN İNDİRİN İndirme linkleri sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer bulunduğunuz saatte linkler çalışmıyor ise 1 saat sonra tekrardan deneyiniz eğer sorun devam ederse yorum olarak bize bildiriniz. Ortalama 10 dakika içerisinde güncellenerek tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Yorum yapın

tyt deneme pdf pdf kitap indir