Bir Kadının Penceresinden Pdf İndir – YAPI KREDİ YAYINLARI Pdf İndir

Pdf Kitap İndir, Bir Kadının Penceresinden Pdf İndir – YAPI KREDİ YAYINLARI Pdf İndir Pdf Kitap İndir

Bir Kadının Penceresinden Pdf İndir – YAPI KREDİ YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Bir Kadının Penceresinden Pdf İndir – YAPI KREDİ YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Bir Kadının Penceresinden Pdf İndir – YAPI KREDİ YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiBir Kadının Penceresinden Pdf İndir

Bir Kadının Penceresinden Kitabı Hakkında Bilgiler

Bir Kadının Penceresinden Kitabı YAPI KREDİ YAYINLARI çıkarmış olduğu Bir Kadının Penceresinden Kitabını PDF İndirBir Kadının Penceresinden 15.02.2019 Pdf İndir

Bir Kadının Penceresinden PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Bir Kadının Penceresinden kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Bir Kadının Penceresinden Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. YAPI KREDİ YAYINLARI ait olan Bir Kadının Penceresinden kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Bir Kadının Penceresinden Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Bir Kadının Penceresinden Kitabı 15.02.2019 tarihinde Oktay Rifat tarafından yazılıp YAPI KREDİ YAYINLARI tarafından basılmıştır. Bir Kadının Penceresinden kitabında toplamda 200 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Bir Kadının Penceresinden kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Bir Kadının Penceresinden Kitabı Özeti – Bir Kadının Penceresinden Kitabı Açıklaması

Türk şiirinde büyük kanallar açan Oktay Rifat’ın 1976 yılında yayımlanan ilk romanı Bir Kadının Penceresinden, 1975 Türkiye’sinde istanbul’un aydınlar çevresinde geçen, üç çocuk annesi, evli bir genç kadınla genç ve evli bir devrimcinin yasak aşk hikâyesine odaklanıyor.

Bir sıkıntı vardı içinde Filiz’in. Çözülmeyen düğümün, çıkmayan çivinin, dönmeyen vidanın, yerli yerine oturmayan kapağın verdiği daralmaya benzer bir sıkıntı. Anlamadığı, anlayamadığı bir şeyler dönüyordu. Kirli işlerin kokusu, istanbul’un havasında yerel esintilere karışarak, ağır ve sinsi, mahalle aralarına dek yayılıyor, sıva deliklerinden, aralıklardan, eşiklerden odalara, mutfaklara, eşyaya, gündelik yaşama siniyordu. Anlayamıyordu Filiz ama kokuyu alıyordu. Olmuş bir kan çıbanından geliyordu sanki koku. Gazeteler çalan çırpanların, devlet hazinesini soyanların, komandoların, şeriatçıların, öldürülen gençlerin öyküleriyle doluydu. Kimi insanlar yine eskisi gibi yaşayıp gidiyorlardı. Rakı içiyorlar, yönetimi eleştiriyorlar, atıp tutuyorlar, sonra geceleri yan gelip sabaha dek horul horul uyuyorlardı. Bu farfaraların başına bir iş gelmediği, gelmeyeceği belliydi. Buna karşılık bir kıyım vardı içten içe ve kimi zaman açıktan açığa. Kimdi, kimlerdi bu kıyıma uğrayanlar! Selim ve benzerleri, diye düşünüyordu Filiz. Sonra düşünce içeriğinden soyunuyor, Selim kalıyordu tek başına kıyımın önünde.

Kitap Adı: Bir Kadının Penceresinden

Yayınevi / Marka: YAPI KREDİ YAYINLARI

Yazar: Oktay Rifat

Basım Tarihi: 15.02.2019

Sayfa Sayısı: 200

Bir Kadının Penceresinden Kitabı İndirme Linkleri – Bir Kadının Penceresinden İndir

Bir Kadının Penceresinden Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Bir Kadının Penceresinden Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Bir Kadının Penceresinden PDF Google Drive İndirme Linki

Bir Kadının Penceresinden PDF Yandex Disk İndirme Linki

Bir Kadının Penceresinden PDF Alternatif İndirme Linki

DENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN. PDF İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ EĞER YUKARIDAKİ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKTEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 2 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 3 DEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 3 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 4 DEN İNDİRİN İndirme linkleri sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer bulunduğunuz saatte linkler çalışmıyor ise 1 saat sonra tekrardan deneyiniz eğer sorun devam ederse yorum olarak bize bildiriniz. Ortalama 10 dakika içerisinde güncellenerek tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Yorum yapın

Viski Fiyatları tyt deneme pdf pdf kitap indir