Bir Nehir Gibi Pdf İndir – TASHİH YAYINLARI Pdf İndir

Pdf Kitap İndir, Bir Nehir Gibi Pdf İndir – TASHİH YAYINLARI Pdf İndir Pdf Kitap İndir

Bir Nehir Gibi Pdf İndir – TASHİH YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Bir Nehir Gibi Pdf İndir – TASHİH YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Bir Nehir Gibi Pdf İndir – TASHİH YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiBir Nehir Gibi Pdf İndir

Bir Nehir Gibi Kitabı Hakkında Bilgiler

Bir Nehir Gibi Kitabı TASHİH YAYINLARI çıkarmış olduğu Bir Nehir Gibi Kitabını PDF İndirBir Nehir Gibi 08.02.2019 Pdf İndir

Bir Nehir Gibi PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Bir Nehir Gibi kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Bir Nehir Gibi Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. TASHİH YAYINLARI ait olan Bir Nehir Gibi kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Bir Nehir Gibi Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Bir Nehir Gibi Kitabı 08.02.2019 tarihinde Sevgi Engin tarafından yazılıp TASHİH YAYINLARI tarafından basılmıştır. Bir Nehir Gibi kitabında toplamda 200 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Bir Nehir Gibi kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Bir Nehir Gibi Kitabı Özeti – Bir Nehir Gibi Kitabı Açıklaması

“Nereden işitti, nereden aklına geldi, nasıl aklında tuttu.
Bütün olasılıkları sıralıyor çocuk, o evi bulmak için. Bulmak ve işte aradığınız bu, şimdi beni ve annemi bırakın demek için.
Kadın arkada.
Eğer çocuk bulamazsa diyor, yanında oturan polis şefi. Şimdiye kadar yaşadıkların, yaşayacakların yanında hiç kalır. Kadın içinden dualar ediyor, çocuk hatırlamasın, bulamasın, yeni insanlar bu zorbaların eline kalmasın. Çocuk önde. Annesinden yalıtılmış, bir polisin kucağında.
Yanımdaki adamlardan biri arabadan indi. Ölümle benim aramda bir kapı var yalnız.
Mesafeyi ölçüyorum. Buradan uzanabilir miyim? Kapıyı açabilir miyim?
Yapabilirim diye düşünüyorum. Yapabilirim, bir sevgili gibi koşabilirim ölüme.
Yeniden lastik kokulu odalarda, işkence tezgâhlarına kıyamete dek asılı kalmak düşüncesi korkutuyor içimi. Bir de hep “büyüklerimin” sözlerini anımsıyorum. İşkenceden en temiz kurtuluşlara dair.
Oğlum polisin kucağında.
Vazgeçiyorum hemen.Bunu ona yapamam.
Bir anda büyüyüp geleceğimizi kurtarma telaşıyla bakınan, işaretler arayan bu küçük adamı bu zalim zorbaların elinde hayatının en acı olayını ona yaşatarak bırakamam.
Cesaretimi kuşanıyorum yeniden.
Bütün korkuma rağmen.
Ben yaşamayı seçiyorum.
Ölmek belki de ilk kez böylesi kolayken.”

Kitap Adı: Bir Nehir Gibi

Yayınevi / Marka: TASHİH YAYINLARI

Yazar: Sevgi Engin

Basım Tarihi: 08.02.2019

Sayfa Sayısı: 200

Bir Nehir Gibi Kitabı İndirme Linkleri – Bir Nehir Gibi İndir

Bir Nehir Gibi Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Bir Nehir Gibi Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Bir Nehir Gibi PDF Google Drive İndirme Linki

Bir Nehir Gibi PDF Yandex Disk İndirme Linki

Bir Nehir Gibi PDF Alternatif İndirme Linki

DENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN. PDF İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ EĞER YUKARIDAKİ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKTEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 2 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 3 DEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 3 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 4 DEN İNDİRİN İndirme linkleri sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer bulunduğunuz saatte linkler çalışmıyor ise 1 saat sonra tekrardan deneyiniz eğer sorun devam ederse yorum olarak bize bildiriniz. Ortalama 10 dakika içerisinde güncellenerek tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Yorum yapın

tyt deneme pdf pdf kitap indir