Çıt Pdf İndir – KURALDIŞI YAYINLARI Pdf İndir

Pdf Kitap İndir, Çıt Pdf İndir – KURALDIŞI YAYINLARI Pdf İndir Pdf Kitap İndir

Çıt Pdf İndir – KURALDIŞI YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Çıt Pdf İndir – KURALDIŞI YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Çıt Pdf İndir – KURALDIŞI YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiÇıt Pdf İndir

Çıt Kitabı Hakkında Bilgiler

Çıt Kitabı KURALDIŞI YAYINLARI çıkarmış olduğu Çıt Kitabını PDF İndirÇıt 11.02.2019 Pdf İndir

Çıt PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Çıt kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Çıt Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. KURALDIŞI YAYINLARI ait olan Çıt kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Çıt Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Çıt Kitabı 11.02.2019 tarihinde Dusan Petricic tarafından yazılıp KURALDIŞI YAYINLARI tarafından basılmıştır. Çıt kitabında toplamda 32 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Çıt kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Çıt Kitabı Özeti – Çıt Kitabı Açıklaması

Evan’ın yepyeni pastel boyaları olmuştu… Ancak bir tanesi tam ortasından çıt diye kırıldı. Sonra diğerleri de tek tek kırılmaya başladı; kimi ezildi, kimi rüzgârla uçup gitti, kimi de kayboldu. Peki yeşil, mor ve siyah boyalar olmadan Evan nasıl resim yapacaktı? Evan her şeyi fırlatıp atmak istedi ama yapmadı, bir şeyler karalamaya başladı. O da ne? Maviyle sarının buluştuğu yerler yeşil olmuştu. Mavi ve kırmızı iyice karıştığında ortaya çıkan mor renk, canavar çizmek için birebirdi. Sonunda elinde sadece kırmızı, sarı ve mavi boya kırıntıları kaldı. Ancak Evan, birkaç pastel boyayla bile bir şeyler yaratabileceğini keşfetmişti. İhtiyacı olan tek şey hayal gücüydü.

Kitap Adı: Çıt

Yayınevi / Marka: KURALDIŞI YAYINLARI

Yazar: Dusan Petricic

Basım Tarihi: 11.02.2019

Sayfa Sayısı: 32

Çıt Kitabı İndirme Linkleri – Çıt İndir

Çıt Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Çıt Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Çıt PDF Google Drive İndirme Linki

Çıt PDF Yandex Disk İndirme Linki

Çıt PDF Alternatif İndirme Linki

DENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN. PDF İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ EĞER YUKARIDAKİ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKTEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 2 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 3 DEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 3 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 4 DEN İNDİRİN İndirme linkleri sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer bulunduğunuz saatte linkler çalışmıyor ise 1 saat sonra tekrardan deneyiniz eğer sorun devam ederse yorum olarak bize bildiriniz. Ortalama 10 dakika içerisinde güncellenerek tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Yorum yapın

tyt deneme pdf pdf kitap indir