Dokudünya Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir

Pdf Kitap İndir, Dokudünya Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir Pdf Kitap İndir

Dokudünya Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Dokudünya Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Dokudünya Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDokudünya Pdf İndir

Dokudünya Kitabı Hakkında Bilgiler

Dokudünya Kitabı İTHAKİ YAYINLARI çıkarmış olduğu Dokudünya Kitabını PDF İndirDokudünya 14.02.2019 Pdf İndir

Dokudünya PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Dokudünya kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Dokudünya Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. İTHAKİ YAYINLARI ait olan Dokudünya kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Dokudünya Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Dokudünya Kitabı 14.02.2019 tarihinde Clive Barker tarafından yazılıp İTHAKİ YAYINLARI tarafından basılmıştır. Dokudünya kitabında toplamda 656 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Dokudünya kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Dokudünya Kitabı Özeti – Dokudünya Kitabı Açıklaması

“Clive Barker o kadar iyi bir yazar ki her okuduğumda nutkum tutuluyor.” —Stephen King
 
“Çağımızın en büyük düş ustalarından.” —Quentin Tarantino
 
“Clive Barker, Lovecraft’tan sonra, bir türü bütünüyle değiştirmiş nadir yazarlardan.” —China Mieville
 
Yazar, sanatçı ve yönetmen Clive Barker, 30 yıldan uzun bir süredir kâbuslarını bizimle paylaşmaya devam ediyor. Dokudünya da ancak Barker’ın zihninden çıkabilecek bir ölçekte, korkunun fantastikle harmanlandığı bir epik.
Kâhinsoylular denen bir tür, uzun yıllar insanlar arasında yaşamış, büyü gücüne sahip varlıklardı. Fakat Musibet denen bir kötülük Kâhinsoyluları avlamaya başlayınca onlar da tüm güçlerini ayrı bir düzlem yaratmaya harcadılar. Bir halının desenlerinde gizlenen bu düzlemde hem Musibet’ten hem de habis insanlardan uzakta hayatlarını sürdürmeye devam ettiler.
 
Dokudünya denen bu düzlemin her zaman bir insan gardiyanı olurdu. Fakat son gardiyan yaşlı Mimi ölüm döşeğindeydi ve düzlem artık korumasızdı. Dokudünya’nın peşindeki gizemli güçler halıyı ele geçirmek için harekete geçtiğinde karşılarında Mimi’nin torunu Suzanna’yı ve Cal isimli bir genci bulacaklardı.
Bir yerlerde, Musibet de kıpırdanmaya başlamıştı.
 
Gözlerini dört aç.
Aramızdalar.

Kitap Adı: Dokudünya

Yayınevi / Marka: İTHAKİ YAYINLARI

Yazar: Clive Barker

Basım Tarihi: 14.02.2019

Sayfa Sayısı: 656

Dokudünya Kitabı İndirme Linkleri – Dokudünya İndir

Dokudünya Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Dokudünya Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Dokudünya PDF Google Drive İndirme Linki

Dokudünya PDF Yandex Disk İndirme Linki

Dokudünya PDF Alternatif İndirme Linki

DENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN. PDF İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ EĞER YUKARIDAKİ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKTEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 2 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 3 DEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 3 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 4 DEN İNDİRİN İndirme linkleri sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer bulunduğunuz saatte linkler çalışmıyor ise 1 saat sonra tekrardan deneyiniz eğer sorun devam ederse yorum olarak bize bildiriniz. Ortalama 10 dakika içerisinde güncellenerek tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Yorum yapın

Viski Fiyatları tyt deneme pdf pdf kitap indir