İbi’nin Keşif Günlüğü Pdf İndir – ERDEM ÇOCUK YAYINLARI Pdf İndir

Pdf Kitap İndir, İbi’nin Keşif Günlüğü Pdf İndir – ERDEM ÇOCUK YAYINLARI Pdf İndir Pdf Kitap İndir

İbi’nin Keşif Günlüğü Pdf İndir – ERDEM ÇOCUK YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


İbi’nin Keşif Günlüğü Pdf İndir – ERDEM ÇOCUK YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


İbi’nin Keşif Günlüğü Pdf İndir – ERDEM ÇOCUK YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİbi’nin Keşif Günlüğü Pdf İndir

İbi’nin Keşif Günlüğü Kitabı Hakkında Bilgiler

İbi’nin Keşif Günlüğü Kitabı ERDEM ÇOCUK YAYINLARI çıkarmış olduğu İbi’nin Keşif Günlüğü Kitabını PDF İndirİbi’nin Keşif Günlüğü 18.02.2019 Pdf İndir

İbi’nin Keşif Günlüğü PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan İbi’nin Keşif Günlüğü kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için İbi’nin Keşif Günlüğü Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. ERDEM ÇOCUK YAYINLARI ait olan İbi’nin Keşif Günlüğü kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

İbi’nin Keşif Günlüğü Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

İbi’nin Keşif Günlüğü Kitabı 18.02.2019 tarihinde tarafından yazılıp ERDEM ÇOCUK YAYINLARI tarafından basılmıştır. İbi’nin Keşif Günlüğü kitabında toplamda 64 sayfa bulunmaktadır. Sizler için İbi’nin Keşif Günlüğü kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

İbi’nin Keşif Günlüğü Kitabı Özeti – İbi’nin Keşif Günlüğü Kitabı Açıklaması

Eğlenceli etkinlikleriyle doğa, sanat ve bilim yolculuğu…
TRT Çocuk’un en sevilen çizgi dizilerinden İbi ve arkadaşlarının maceraları, eğlenceli bir keşif günlüğüyle okurlarıyla buluşuyor. Bisikletlerin nasıl çalıştığından biyomimetiğe, karikatür ve resim sanatından iş makinelerine kadar birçok alanda en ilginç bilgiler bu günlükte! Kendin-yap etkinliklerini de içeren kitap, küçük mucitler ve kâşifler için eğlenceli bir kılavuz niteliğinde.
Problem Çözme Yeteneği
İbi ve arkadaşları serüvenleri boyunca birçok sorunla karşılaşır. Matematik ve fen bilgilerinden, günlük hayattaki pratik çözümlere kadar birçok alandan faydalanarak problem çözme yeteneklerini geliştirirler.
 
Hayal gücü
İbi, sıkılmanın hayal gücünü geliştiren bir şey olduğunu düşünür. Bu yüzden sıkıldığı zamanlar en yaratıcı olduğu ve yeni şeyler öğrendiği anlardır. Keşif Günlüğü’nde de okurlarıyla bu bilgileri paylaşıyor.
 
Macera
Baldiyar’ın oyunbaz ve meraklı vokileri Hoppa ve Pumba arkadaşlarını yalnız bırakmazlar. Çoğunlukla İbi ve Tosi’nin başına iş açsalar da pratik çözümler konusunda onlar da beceriklidir.

Kitap Adı: İbi’nin Keşif Günlüğü

Yayınevi / Marka: ERDEM ÇOCUK YAYINLARI

Yazar:

Basım Tarihi: 18.02.2019

Sayfa Sayısı: 64

İbi’nin Keşif Günlüğü Kitabı İndirme Linkleri – İbi’nin Keşif Günlüğü İndir

İbi’nin Keşif Günlüğü Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. İbi’nin Keşif Günlüğü Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

İbi’nin Keşif Günlüğü PDF Google Drive İndirme Linki

İbi’nin Keşif Günlüğü PDF Yandex Disk İndirme Linki

İbi’nin Keşif Günlüğü PDF Alternatif İndirme Linki

DENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN. PDF İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ EĞER YUKARIDAKİ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKTEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 2 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 3 DEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 3 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 4 DEN İNDİRİN İndirme linkleri sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer bulunduğunuz saatte linkler çalışmıyor ise 1 saat sonra tekrardan deneyiniz eğer sorun devam ederse yorum olarak bize bildiriniz. Ortalama 10 dakika içerisinde güncellenerek tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Yorum yapın

tyt deneme pdf pdf kitap indir