İki İbrahim Müteferrika ve Halefi (Ciltli) Pdf İndir – KRONİK KİTAP Pdf İndir

Pdf Kitap İndir, İki İbrahim Müteferrika ve Halefi (Ciltli) Pdf İndir – KRONİK KİTAP Pdf İndir Pdf Kitap İndir

İki İbrahim Müteferrika ve Halefi (Ciltli) Pdf İndir – KRONİK KİTAP Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


İki İbrahim Müteferrika ve Halefi (Ciltli) Pdf İndir – KRONİK KİTAP Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


İki İbrahim Müteferrika ve Halefi (Ciltli) Pdf İndir – KRONİK KİTAP Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİki İbrahim Müteferrika ve Halefi (Ciltli) Pdf İndir

İki İbrahim Müteferrika ve Halefi (Ciltli) Kitabı Hakkında Bilgiler

İki İbrahim Müteferrika ve Halefi (Ciltli) Kitabı KRONİK KİTAP çıkarmış olduğu İki İbrahim Müteferrika ve Halefi (Ciltli) Kitabını PDF İndirİki İbrahim Müteferrika ve Halefi (Ciltli) 18.02.2019 Pdf İndir

İki İbrahim Müteferrika ve Halefi (Ciltli) PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan İki İbrahim Müteferrika ve Halefi (Ciltli) kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için İki İbrahim Müteferrika ve Halefi (Ciltli) Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. KRONİK KİTAP ait olan İki İbrahim Müteferrika ve Halefi (Ciltli) kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

İki İbrahim Müteferrika ve Halefi (Ciltli) Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

İki İbrahim Müteferrika ve Halefi (Ciltli) Kitabı 18.02.2019 tarihinde Kemal Beydilli tarafından yazılıp KRONİK KİTAP tarafından basılmıştır. İki İbrahim Müteferrika ve Halefi (Ciltli) kitabında toplamda 152 sayfa bulunmaktadır. Sizler için İki İbrahim Müteferrika ve Halefi (Ciltli) kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

İki İbrahim Müteferrika ve Halefi (Ciltli) Kitabı Özeti – İki İbrahim Müteferrika ve Halefi (Ciltli) Kitabı Açıklaması

İbrahim Müteferrika ve onun ölümünden sonra matbaa işletmesini devralan Kadı İbrahim’ın kitap dünyasıyla olan ilişkileri nasıldı? Bonneval (Humbaracı Ahmet Paşa) ve evlatlığı Süleyman ile birlikte siyaset sahasında ne tür becerilere sahiptileri? Yabancı devletlerin elçi raporlarında kimlikleri neden şifre ile geçiyordu?
Elinizdeki kitap bu sorulara tüm teferruatlarıyla cevap verirken ilk defa gün ışığına çıkartılan arşiv belgeleriyle de okuyucuyu müthiş bir gizeme sürüklüyor. “İbrahim Müteferrika’nın, Bonneval, evlatlığı Süleyman ve kendi yetiştirmesi olan Küçük İbrahim ile birlikte İstanbul’daki elçiler arasında bilinen, oldukça karanlık işlere erken tarihlerden itibaren karışan, edinilen bilgileri paraya tahvil eden bir ekip içinde yer alan ve bizzat kendisinin de elçilere “mahremâne” bilgiler ileten, şifre koduyla anılan bir istihbarat kaynağı olduğu” eşsiz bir emekle gün yüzüne çıkartılıyor.
Matbaa çevresinde şekillenmiş bu istihbarat ağının yanında Kadı İbrahimʼin ilk defa gözler önüne serilecek olan uzun yıllar sürdürdüğü Divan-ı Hümâyûn Tercümanı Kâtipliği belgelenmiş, atandığı kadılıklar tespit edilmiş, ölümünden sonra zapt edilen terekesine, mirasçılarına, ikamet ettiği eve, buradaki mevcut eşyalarına ve matbaa malzemelerine ve elindeki kitapların dökümüne yer verilmiş ve bütün bu yeni bulgular ve dökümler belge görüntüleriyle birlikte çalışmaya ilave edilmiştir.
İKİ İBRAHİM: Müteferrika ve Halefi, Kemal Beydilli imzasıyla Türk tarihçiliğine kazandırılan özgün ve cesur bir eser…

Kitap Adı: İki İbrahim Müteferrika ve Halefi (Ciltli)

Yayınevi / Marka: KRONİK KİTAP

Yazar: Kemal Beydilli

Basım Tarihi: 18.02.2019

Sayfa Sayısı: 152

İki İbrahim Müteferrika ve Halefi (Ciltli) Kitabı İndirme Linkleri – İki İbrahim Müteferrika ve Halefi (Ciltli) İndir

İki İbrahim Müteferrika ve Halefi (Ciltli) Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. İki İbrahim Müteferrika ve Halefi (Ciltli) Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

İki İbrahim Müteferrika ve Halefi (Ciltli) PDF Google Drive İndirme Linki

İki İbrahim Müteferrika ve Halefi (Ciltli) PDF Yandex Disk İndirme Linki

İki İbrahim Müteferrika ve Halefi (Ciltli) PDF Alternatif İndirme Linki

DENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN. PDF İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ EĞER YUKARIDAKİ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKTEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 2 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 3 DEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 3 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 4 DEN İNDİRİN İndirme linkleri sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer bulunduğunuz saatte linkler çalışmıyor ise 1 saat sonra tekrardan deneyiniz eğer sorun devam ederse yorum olarak bize bildiriniz. Ortalama 10 dakika içerisinde güncellenerek tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Yorum yapın

Viski Fiyatları tyt deneme pdf pdf kitap indir SMM Panel