Kaşif Pdf İndir – TUTİ KİTAP Pdf İndir

Pdf Kitap İndir, Kaşif Pdf İndir – TUTİ KİTAP Pdf İndir Pdf Kitap İndir

Kaşif Pdf İndir – TUTİ KİTAP Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Kaşif Pdf İndir – TUTİ KİTAP Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Kaşif Pdf İndir – TUTİ KİTAP Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiKaşif Pdf İndir

Kaşif Kitabı Hakkında Bilgiler

Kaşif Kitabı TUTİ KİTAP çıkarmış olduğu Kaşif Kitabını PDF İndirKaşif 07.02.2019 Pdf İndir

Kaşif PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Kaşif kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Kaşif Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. TUTİ KİTAP ait olan Kaşif kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Kaşif Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Kaşif Kitabı 07.02.2019 tarihinde Mümine Yıldız tarafından yazılıp TUTİ KİTAP tarafından basılmıştır. Kaşif kitabında toplamda 272 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Kaşif kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Kaşif Kitabı Özeti – Kaşif Kitabı Açıklaması

Bir ses, bir nefes arar Kâşif. Ayrı düştüğü uzak ve mutlu ülkenin kokusunu taşıyan kutlu bir nefes… Israrla bekler. Bir ağaca asar dileğini. Ağacı, rüzgârı, göğü ve toprağı şahit tutarak âleme ilan eder bekleyişini. Ne arayışın ne de bekleyişin peşini bırakır. Ardına düşer bulduğu her işaretin, her izin. İzlerin işaret ettiği yere düşer. Düştüğü yer bir düşün ta kendisidir.
 
Bir gün duyulur sesi o aziz nefesin. Uzaktan gül siması görünür. Latif bir koku dolar Kâşif’in burnuna. İçinde dolaşıma girer o koku, geçerken değdiği yerleri yakar. Atomlarına dek kavrulur, kavrulur ve alev alıp tutuşur. Ne yana dönse odur artık, ne işitse o… Kabına sığmaz, kabında duramaz. Yola çıkar, onun izini sürmek için. Kâh gamlanır yolda, yoldan düşer kâh eğlenir yolda, yola girer. Düşe kalka iz sürerken karşılaşır onunla, o çok beklediği gül simayla… Orada dünya da düş de durur. Kelâm durur, sesler yok olur. Duyduğu tek şey, emsalsiz bakışlar karşısında delice atan kalbinin sesi olur.
 
Bu kitap, tamamlanmak üzere kayıp parçasını arayan ruhların hikâyesidir.

Kitap Adı: Kaşif

Yayınevi / Marka: TUTİ KİTAP

Yazar: Mümine Yıldız

Basım Tarihi: 07.02.2019

Sayfa Sayısı: 272

Kaşif Kitabı İndirme Linkleri – Kaşif İndir

Kaşif Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Kaşif Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Kaşif PDF Google Drive İndirme Linki

Kaşif PDF Yandex Disk İndirme Linki

Kaşif PDF Alternatif İndirme Linki

DENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN. PDF İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ EĞER YUKARIDAKİ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKTEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 2 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 3 DEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 3 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 4 DEN İNDİRİN İndirme linkleri sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer bulunduğunuz saatte linkler çalışmıyor ise 1 saat sonra tekrardan deneyiniz eğer sorun devam ederse yorum olarak bize bildiriniz. Ortalama 10 dakika içerisinde güncellenerek tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Yorum yapın

Viski Fiyatları tyt deneme pdf pdf kitap indir