Kendini Tutamayan Boşluk Pdf İndir – METİS YAYINLARI Pdf İndir

Pdf Kitap İndir, Kendini Tutamayan Boşluk Pdf İndir – METİS YAYINLARI Pdf İndir Pdf Kitap İndir

Kendini Tutamayan Boşluk Pdf İndir – METİS YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Kendini Tutamayan Boşluk Pdf İndir – METİS YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Kendini Tutamayan Boşluk Pdf İndir – METİS YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiKendini Tutamayan Boşluk Pdf İndir

Kendini Tutamayan Boşluk Kitabı Hakkında Bilgiler

Kendini Tutamayan Boşluk Kitabı METİS YAYINLARI çıkarmış olduğu Kendini Tutamayan Boşluk Kitabını PDF İndirKendini Tutamayan Boşluk 02.02.2019 Pdf İndir

Kendini Tutamayan Boşluk PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Kendini Tutamayan Boşluk kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Kendini Tutamayan Boşluk Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. METİS YAYINLARI ait olan Kendini Tutamayan Boşluk kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Kendini Tutamayan Boşluk Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Kendini Tutamayan Boşluk Kitabı 02.02.2019 tarihinde Slavoj Zizek tarafından yazılıp METİS YAYINLARI tarafından basılmıştır. Kendini Tutamayan Boşluk kitabında toplamda 416 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Kendini Tutamayan Boşluk kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Kendini Tutamayan Boşluk Kitabı Özeti – Kendini Tutamayan Boşluk Kitabı Açıklaması

Günümüzde en ilginç teorik müdahaleler belli başlı alanların içinden değil, açıkça belli bir alana ait olmayan, bu alanlar arasında kalan çatlaklardan doğuyorsa eğer, en dikkat çekici teorisyenlerden biri de Slavoj Žižek olmalı. Ne çişini ne belini tutabilen bu kitabında Žižek’in geliştirdiği fikirler tam da böyle bir iş görüyor: Felsefe, psikanaliz ve siyasal iktisadın eleştirisi arasındaki boşlukları dolduruyor. Ontolojiden cinsiyetlenmeye, cinsiyetlenmeden siyasal iktisadın eleştirisine içkin geçişler üstünde duruyor Žižek: “Üstü çizili Bir’in oluşturduğu ontolojik Boşluk’a ancak cinsiyetlenmenin açmazları üstünden erişmek mümkünken, küresel kapitalizmde tekno-bilimsel ilerlemeyle birlikte doğup halen önümüzde duran cinselliğin lağvedilmesi, yani bizatihi ‘insan doğasının’ değişmesi ihtimali de bizi odak noktasını siyasal iktisadın eleştirisine kaydırmak durumunda bırakmaktadır.”
Alenka Zupancic’in yeni yayımladığımız Cinsellik Nedir? kitabıyla kurduğu diyalogdan hareketle, ontolojinin sınırına radikal olumsuzluğu cisimleştiren fazlalık bir unsur, varlık düzenine nakşedildiği haliyle cinsiyet farkı antagonizması üstünden yaklaşıyor Žižek. İktisadi-felsefi bir perspektiften, önce bu ontolojik fazladan Marx’ın artı-değerine, oradan da Lacan’ın artı-keyif kavramına uzanıyor.
Tuhaf bir kitap bu. Spinoza’nın Etika’sında karşımıza çıkan paradoksu hatırlatıyor: Bir yandan varlığın temel yapısı gibi “ebedi” konulara odaklanırken, diğer yandan Pokémon Go oyunundan popüler televizyon dizisi Castle’a kadar çeşitli örneklerle güncel meseleler üstüne gayet spesifik birçok tartışmaya giriyor.

Kitap Adı: Kendini Tutamayan Boşluk

Yayınevi / Marka: METİS YAYINLARI

Yazar: Slavoj Zizek

Basım Tarihi: 02.02.2019

Sayfa Sayısı: 416

Kendini Tutamayan Boşluk Kitabı İndirme Linkleri – Kendini Tutamayan Boşluk İndir

Kendini Tutamayan Boşluk Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Kendini Tutamayan Boşluk Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Kendini Tutamayan Boşluk PDF Google Drive İndirme Linki

Kendini Tutamayan Boşluk PDF Yandex Disk İndirme Linki

Kendini Tutamayan Boşluk PDF Alternatif İndirme Linki

DENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN. PDF İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ EĞER YUKARIDAKİ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKTEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 2 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 3 DEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 3 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 4 DEN İNDİRİN İndirme linkleri sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer bulunduğunuz saatte linkler çalışmıyor ise 1 saat sonra tekrardan deneyiniz eğer sorun devam ederse yorum olarak bize bildiriniz. Ortalama 10 dakika içerisinde güncellenerek tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Yorum yapın

Viski Fiyatları tyt deneme pdf pdf kitap indir