Keşf-i İstanbul III Pdf İndir – AKIL FİKİR YAYINLARI Pdf İndir

Pdf Kitap İndir, Keşf-i İstanbul III Pdf İndir – AKIL FİKİR YAYINLARI Pdf İndir Pdf Kitap İndir

Keşf-i İstanbul III Pdf İndir – AKIL FİKİR YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Keşf-i İstanbul III Pdf İndir – AKIL FİKİR YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Keşf-i İstanbul III Pdf İndir – AKIL FİKİR YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiKeşf-i İstanbul III Pdf İndir

Keşf-i İstanbul III Kitabı Hakkında Bilgiler

Keşf-i İstanbul III Kitabı AKIL FİKİR YAYINLARI çıkarmış olduğu Keşf-i İstanbul III Kitabını PDF İndirKeşf-i İstanbul III 08.02.2019 Pdf İndir

Keşf-i İstanbul III PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Keşf-i İstanbul III kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Keşf-i İstanbul III Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. AKIL FİKİR YAYINLARI ait olan Keşf-i İstanbul III kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Keşf-i İstanbul III Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Keşf-i İstanbul III Kitabı 08.02.2019 tarihinde Nidayi Sevim tarafından yazılıp AKIL FİKİR YAYINLARI tarafından basılmıştır. Keşf-i İstanbul III kitabında toplamda 208 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Keşf-i İstanbul III kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Keşf-i İstanbul III Kitabı Özeti – Keşf-i İstanbul III Kitabı Açıklaması

Her zaman ve zeminde dile getirdiğimiz üzere bizim hikâyemiz yere düşmüş hatırlanmayı ve ayağa kaldırılmayı bekleyen bir mezar taşı ile başlar. Çalışmamızda tarihe mal olmuş bir büyüğü­müzün unutulmuş mezar yerini tarif edebildiysek bu bizim için şu fani dünyada en büyük mutluluk ve iftihar vesilesidir.
 
Keşf-i İstanbul serisinin üçüncü, İstanbul yoğunluklu gezi-mekân yazılarımızın beşinci istasyonunda da yine  İstanbul’umuzun  pek bilinmeyen veya hakkında çok az malumat bulunan tarihî mekânları, şehirde iz bırakmış bazı şahsiyetleri hatırlamaya ve hatırlatmaya çalıştık.
 
Koca Mustafa Paşa semtinde yer alan Hekimoğlu Ali Paşa Külliyesi; Fatih Sultan Mehmed Han’ın mimarları arasında gösterilen Ayas Ağa’nın Saraçhane’de inşa ettiği ve günümüzde esamesi okunmayan camisi; Şehremini civarında yer alan Şeyhülislam Çivizâde Mehmed Efendi’nin yaptırdığı Çivizâde Camii; minaresi Kırım Anglikan Kilisesi ile ilginç bir görüntü oluşturan, Beyoğlu Hacı Mimi Camii; Eyüp Sultan’da, Yavuz Sultan Selim Han dönemine ait yegâne mimari eser olan Cezri Kasım Paşa Camii ve bünyesinde barındırdığı Kâbe motifli çini pano, bu minvalde kaleme aldığımız yazılardan bazılarıdır.

Kitap Adı: Keşf-i İstanbul III

Yayınevi / Marka: AKIL FİKİR YAYINLARI

Yazar: Nidayi Sevim

Basım Tarihi: 08.02.2019

Sayfa Sayısı: 208

Keşf-i İstanbul III Kitabı İndirme Linkleri – Keşf-i İstanbul III İndir

Keşf-i İstanbul III Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Keşf-i İstanbul III Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Keşf-i İstanbul III PDF Google Drive İndirme Linki

Keşf-i İstanbul III PDF Yandex Disk İndirme Linki

Keşf-i İstanbul III PDF Alternatif İndirme Linki

DENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN. PDF İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ EĞER YUKARIDAKİ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKTEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 2 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 3 DEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 3 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 4 DEN İNDİRİN İndirme linkleri sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer bulunduğunuz saatte linkler çalışmıyor ise 1 saat sonra tekrardan deneyiniz eğer sorun devam ederse yorum olarak bize bildiriniz. Ortalama 10 dakika içerisinde güncellenerek tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Yorum yapın

tyt deneme pdf pdf kitap indir