Kırmızı Ayakkabı Pdf İndir – TUDEM YAYINEVİ Pdf İndir

Pdf Kitap İndir, Kırmızı Ayakkabı Pdf İndir – TUDEM YAYINEVİ Pdf İndir Pdf Kitap İndir

Kırmızı Ayakkabı Pdf İndir – TUDEM YAYINEVİ Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Kırmızı Ayakkabı Pdf İndir – TUDEM YAYINEVİ Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Kırmızı Ayakkabı Pdf İndir – TUDEM YAYINEVİ Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiKırmızı Ayakkabı Pdf İndir

Kırmızı Ayakkabı Kitabı Hakkında Bilgiler

Kırmızı Ayakkabı Kitabı TUDEM YAYINEVİ çıkarmış olduğu Kırmızı Ayakkabı Kitabını PDF İndirKırmızı Ayakkabı 05.02.2019 Pdf İndir

Kırmızı Ayakkabı PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Kırmızı Ayakkabı kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Kırmızı Ayakkabı Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. TUDEM YAYINEVİ ait olan Kırmızı Ayakkabı kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Kırmızı Ayakkabı Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Kırmızı Ayakkabı Kitabı 05.02.2019 tarihinde Çiğdem Gündeş tarafından yazılıp TUDEM YAYINEVİ tarafından basılmıştır. Kırmızı Ayakkabı kitabında toplamda 28 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Kırmızı Ayakkabı kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Kırmızı Ayakkabı Kitabı Özeti – Kırmızı Ayakkabı Kitabı Açıklaması

Yoksa kaybolan bir ayakkabı değil de bu bir oyun mu?
Çiğdem Gündeş’le Mavisu Demirağ’ın ortak imzasını taşıyan Kırmızı Ayakkabı, dağ tepe dolaşıp sevimli bir çocuğun ayaklarına konan “oyuncu” bir ayakkabının izini sürüyor.
Yansıma sözcükler ve ikilemeler ile renkli bir okuma deneyimi sunan bu şiirsel öykü, 5 yaş ve üzeri miniklerin merakını diri tutup onları yeni keşiflere sürükleyecek bilmeceli bir arayış öyküsü anlatıyor. 
Cıvıl cıvıl resimleriyle gözlerde canlanan Kırmızı Ayakkabı, hayallerin sınır tanımazlığına vurgu yapıyor. İster bir kuş ister bir ayakkabı olsun, amacı olan her şeyin veya herkesin er ya da geç hedefine ulaşacağını hatırlatıyor.
Çocuk, kırmızı ayakkabısını çok severmiş ve her yere onunla gidermiş. Parka, pikniğe, hatta denize bile! Bir sabah, ayakkabısının tekini bulamamış ve başlamış ağlamaya. Çareyi tıkır tıkır bir yerlere giden ayakkabısının peşine düşmekte bulmuş. Adım adım… Komşu kadına, köşedeki manava, neşeli bir kırlangıca, ta gökteki Dolunay’a bile sormuş. Peki, bulabilmiş mi dersiniz?
Çiğdem Gündeş’in düşlerinden kopup gelen bu naif öykü, ters köşe yapan sonuyla okurlarını şaşırtıyor. Kıpır kıpır anlatımının satır aralarında hayatın özü üzerine düşündüren Kırmızı Ayakkabı, okurlarını hayal kurmaya ve hayallerine sahip çıkmaya çağırıyor…

Kitap Adı: Kırmızı Ayakkabı

Yayınevi / Marka: TUDEM YAYINEVİ

Yazar: Çiğdem Gündeş

Basım Tarihi: 05.02.2019

Sayfa Sayısı: 28

Kırmızı Ayakkabı Kitabı İndirme Linkleri – Kırmızı Ayakkabı İndir

Kırmızı Ayakkabı Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Kırmızı Ayakkabı Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Kırmızı Ayakkabı PDF Google Drive İndirme Linki

Kırmızı Ayakkabı PDF Yandex Disk İndirme Linki

Kırmızı Ayakkabı PDF Alternatif İndirme Linki

DENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN. PDF İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ EĞER YUKARIDAKİ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKTEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 2 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 3 DEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 3 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 4 DEN İNDİRİN İndirme linkleri sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer bulunduğunuz saatte linkler çalışmıyor ise 1 saat sonra tekrardan deneyiniz eğer sorun devam ederse yorum olarak bize bildiriniz. Ortalama 10 dakika içerisinde güncellenerek tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Yorum yapın

Viski Fiyatları tyt deneme pdf pdf kitap indir