Kış Uykusu Pdf İndir – YAPI KREDİ YAYINLARI Pdf İndir

Pdf Kitap İndir, Kış Uykusu Pdf İndir – YAPI KREDİ YAYINLARI Pdf İndir Pdf Kitap İndir

Kış Uykusu Pdf İndir – YAPI KREDİ YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Kış Uykusu Pdf İndir – YAPI KREDİ YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Kış Uykusu Pdf İndir – YAPI KREDİ YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiKış Uykusu Pdf İndir

Kış Uykusu Kitabı Hakkında Bilgiler

Kış Uykusu Kitabı YAPI KREDİ YAYINLARI çıkarmış olduğu Kış Uykusu Kitabını PDF İndirKış Uykusu 15.02.2019 Pdf İndir

Kış Uykusu PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Kış Uykusu kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Kış Uykusu Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. YAPI KREDİ YAYINLARI ait olan Kış Uykusu kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Kış Uykusu Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Kış Uykusu Kitabı 15.02.2019 tarihinde Goli Taraghi tarafından yazılıp YAPI KREDİ YAYINLARI tarafından basılmıştır. Kış Uykusu kitabında toplamda 100 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Kış Uykusu kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Kış Uykusu Kitabı Özeti – Kış Uykusu Kitabı Açıklaması

İran Devrimi’nin ardından yerleştiği Paris’te uluslararası bir okuyucu kitlesi edinen Goli Taraghi’nin birçok dile çevrilmiş ünlü romanı Kış Uykusu nihayet Türkçede.
Külrengi bir gökyüzü altında sabırlı, vakur, mağrur, tatlı dilli karakterlerle dolu bir roman Kış Uykusu. Goli Taraghi adım adım yaklaşan büyük değişimin yarattığı endişelerle boğuşan, hayatın gittikçe zorlaşan koşulları karşısında kalplerini temiz tutup yaşamayı sürdürmekten başka seçeneği olmayan sıradan insanların hikâyesini yalın ama görkemli bir şiirsellikle anlatıyor.
Komşu coğrafyanın bize hiç de uzak olmayan sesini duyuran dokunaklı bir roman Kış Uykusu; Makbule Aras’ın Farsçadan ustalıkla çevirdiği modern bir başyapıt.
Keşke şimdi sabah olsaydı. Keşke şimdi ben taştan, duvardan yazın kokusunu alabilseydim. Radyoyu açıyorum. Haberler. Her şeyden habersizim. Bir adam bir kadını öldürmüş. Başka bir adam kendini öldürmüş. Sel basmış. Savaş devam etmekte. Kolluk güçleri kazanmış. Dünya yine aynı dünya. Susuyorum.

Kitap Adı: Kış Uykusu

Yayınevi / Marka: YAPI KREDİ YAYINLARI

Yazar: Goli Taraghi

Basım Tarihi: 15.02.2019

Sayfa Sayısı: 100

Kış Uykusu Kitabı İndirme Linkleri – Kış Uykusu İndir

Kış Uykusu Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Kış Uykusu Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Kış Uykusu PDF Google Drive İndirme Linki

Kış Uykusu PDF Yandex Disk İndirme Linki

Kış Uykusu PDF Alternatif İndirme Linki

DENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN. PDF İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ EĞER YUKARIDAKİ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKTEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 2 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 3 DEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 3 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 4 DEN İNDİRİN İndirme linkleri sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer bulunduğunuz saatte linkler çalışmıyor ise 1 saat sonra tekrardan deneyiniz eğer sorun devam ederse yorum olarak bize bildiriniz. Ortalama 10 dakika içerisinde güncellenerek tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Yorum yapın

Viski Fiyatları tyt deneme pdf pdf kitap indir SMM Panel