Koz Pdf İndir – DOĞAN KİTAP Pdf İndir

Pdf Kitap İndir, Koz Pdf İndir – DOĞAN KİTAP Pdf İndir Pdf Kitap İndir

Koz Pdf İndir – DOĞAN KİTAP Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Koz Pdf İndir – DOĞAN KİTAP Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Koz Pdf İndir – DOĞAN KİTAP Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiKoz Pdf İndir

Koz Kitabı Hakkında Bilgiler

Koz Kitabı DOĞAN KİTAP çıkarmış olduğu Koz Kitabını PDF İndirKoz 06.02.2019 Pdf İndir

Koz PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Koz kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Koz Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DOĞAN KİTAP ait olan Koz kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Koz Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Koz Kitabı 06.02.2019 tarihinde Abidin Parıltı tarafından yazılıp DOĞAN KİTAP tarafından basılmıştır. Koz kitabında toplamda 192 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Koz kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Koz Kitabı Özeti – Koz Kitabı Açıklaması

“Bir korkaktın ve hâlâ yaşıyordun.”
 
Ve onlar, gecenin kurşunlarla aydınlatıldığı “…Bin” şehrinde hayatı, savaşı, aşkı durdurarak bir oyun kurarlardı. Oyalanmadan yaşayamazlardı. Bu, onların hayata karşı KOZ’uydu.
 
Ve o zamanlar korkak değil de çocuk olan Azhar, korkmadan Yasemin’i severdi. Bu, onun aşka karşı KOZ’uydu.
 
“…Bin” ahalisi savaşın ortasında sevişir, güler, oynar, bir başka dilden şarkılar söyler, yasakları en zayıf yerinden ustalıkla deler geçerdi. Bu, onların devlete karşı KOZ’uydu.
 
Abidin Parıltı, Koz romanında “…Bin” şehrinden “…Kin” şehrine uzanan acıyı, kederi, ölümü taze bir gülümseyişle karşılayanların hikâyesini, bilmediğimiz bir coğrafyanın gündüz ve gecelerini, insanlığın bildiğimiz hallerini bir karnaval havasında anlatıyor.

Kitap Adı: Koz

Yayınevi / Marka: DOĞAN KİTAP

Yazar: Abidin Parıltı

Basım Tarihi: 06.02.2019

Sayfa Sayısı: 192

Koz Kitabı İndirme Linkleri – Koz İndir

Koz Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Koz Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Koz PDF Google Drive İndirme Linki

Koz PDF Yandex Disk İndirme Linki

Koz PDF Alternatif İndirme Linki

DENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN. PDF İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ EĞER YUKARIDAKİ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKTEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 2 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 3 DEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 3 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 4 DEN İNDİRİN İndirme linkleri sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer bulunduğunuz saatte linkler çalışmıyor ise 1 saat sonra tekrardan deneyiniz eğer sorun devam ederse yorum olarak bize bildiriniz. Ortalama 10 dakika içerisinde güncellenerek tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Yorum yapın

tyt deneme pdf pdf kitap indir