Kuzey Yıldızı Pdf İndir – TUDEM YAYINEVİ Pdf İndir

Pdf Kitap İndir, Kuzey Yıldızı Pdf İndir – TUDEM YAYINEVİ Pdf İndir Pdf Kitap İndir

Kuzey Yıldızı Pdf İndir – TUDEM YAYINEVİ Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Kuzey Yıldızı Pdf İndir – TUDEM YAYINEVİ Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Kuzey Yıldızı Pdf İndir – TUDEM YAYINEVİ Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiKuzey Yıldızı Pdf İndir

Kuzey Yıldızı Kitabı Hakkında Bilgiler

Kuzey Yıldızı Kitabı TUDEM YAYINEVİ çıkarmış olduğu Kuzey Yıldızı Kitabını PDF İndirKuzey Yıldızı 04.02.2019 Pdf İndir

Kuzey Yıldızı PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Kuzey Yıldızı kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Kuzey Yıldızı Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. TUDEM YAYINEVİ ait olan Kuzey Yıldızı kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Kuzey Yıldızı Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Kuzey Yıldızı Kitabı 04.02.2019 tarihinde Güldem Şahan tarafından yazılıp TUDEM YAYINEVİ tarafından basılmıştır. Kuzey Yıldızı kitabında toplamda 136 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Kuzey Yıldızı kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Kuzey Yıldızı Kitabı Özeti – Kuzey Yıldızı Kitabı Açıklaması

Savaşın gölgesinde yeşeren umutlar…
Edebiyatımızın üretken kalemlerinden Güldem Şahan’ın yeni romanı Kuzey Yıldızı, yazarın Martı ve Savaş ile Topun İki Rengi kitaplarının da yer aldığı “Savaş ve Çocuk” üçlemesinin en son halkası. 
Kuzey Yıldızı, savaşlar yüzünden evinden, yurdundan ayrılıp bambaşka yerlere savrulan savaş mağduru insanların umutsuzluklarına ve yeni yurt arayışlarına iki farklı çocuğun gözünden bakan gerçekçi bir hikâye anlatıyor.
Yaşanan savaşların, insanlığın, özellikle de çocukların üzerindeki olumsuz yansımalarına odaklanan bu etkileyici roman; 10 yaş ve üzerindeki okurların yüreğini sızlatacak güncel bir konuyu, karamsarlığa düşmeden, içimizde umut çiçekleri açtırarak sayfalarına taşıyor.
Farklı ülkelerde, apayrı hayatlar yaşayan iki çocuk: Can ve Faiza. Biri, ailesiyle birlikte evlerini yerle bir etmesinden korktuğu bombardımanlardan kaçarken, öteki televizyonda seyrettiği savaş görüntülerinin bir gün kendisini ve sevdiklerini de vurabileceği endişesini yaşıyor. Can korkularıyla yüzleşmeye çalışırken, Faiza ölüm kalım mücadelesi veriyor. Açık denizde, bir gece yarısı patlayan fırtınada tesadüfen yolları kesişiyor. Yardım amacıyla birbirlerine uzattıkları ellerini, nefes kesici bir macera ve zorlu bir insanlık sınavı bekliyor…
Savaş olgusunu merkezine alarak, dünya medyasının gündeminden hiç düşmeyen mültecilik ve sığınmacılık kavramlarına değinen Kuzey Yıldızı, savaşın insanlar üzerinde yarattığı tahribatı naif bir dille ele alıyor.

Kitap Adı: Kuzey Yıldızı

Yayınevi / Marka: TUDEM YAYINEVİ

Yazar: Güldem Şahan

Basım Tarihi: 04.02.2019

Sayfa Sayısı: 136

Kuzey Yıldızı Kitabı İndirme Linkleri – Kuzey Yıldızı İndir

Kuzey Yıldızı Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Kuzey Yıldızı Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Kuzey Yıldızı PDF Google Drive İndirme Linki

Kuzey Yıldızı PDF Yandex Disk İndirme Linki

Kuzey Yıldızı PDF Alternatif İndirme Linki

DENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN. PDF İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ EĞER YUKARIDAKİ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKTEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 2 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 3 DEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 3 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 4 DEN İNDİRİN İndirme linkleri sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer bulunduğunuz saatte linkler çalışmıyor ise 1 saat sonra tekrardan deneyiniz eğer sorun devam ederse yorum olarak bize bildiriniz. Ortalama 10 dakika içerisinde güncellenerek tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Yorum yapın

tyt deneme pdf pdf kitap indir