Osmanlı’yı Cihana Açan Kapı Kuyulu Mescit Pdf İndir – KİTABİ YAYINEVİ Pdf İndir

Pdf Kitap İndir, Osmanlı’yı Cihana Açan Kapı Kuyulu Mescit Pdf İndir – KİTABİ YAYINEVİ Pdf İndir Pdf Kitap İndir

Osmanlı’yı Cihana Açan Kapı Kuyulu Mescit Pdf İndir – KİTABİ YAYINEVİ Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Osmanlı’yı Cihana Açan Kapı Kuyulu Mescit Pdf İndir – KİTABİ YAYINEVİ Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Osmanlı’yı Cihana Açan Kapı Kuyulu Mescit Pdf İndir – KİTABİ YAYINEVİ Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiOsmanlı’yı Cihana Açan Kapı Kuyulu Mescit Pdf İndir

Osmanlı’yı Cihana Açan Kapı Kuyulu Mescit Kitabı Hakkında Bilgiler

Osmanlı’yı Cihana Açan Kapı Kuyulu Mescit Kitabı KİTABİ YAYINEVİ çıkarmış olduğu Osmanlı’yı Cihana Açan Kapı Kuyulu Mescit Kitabını PDF İndirOsmanlı’yı Cihana Açan Kapı Kuyulu Mescit 13.02.2019 Pdf İndir

Osmanlı’yı Cihana Açan Kapı Kuyulu Mescit PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Osmanlı’yı Cihana Açan Kapı Kuyulu Mescit kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Osmanlı’yı Cihana Açan Kapı Kuyulu Mescit Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. KİTABİ YAYINEVİ ait olan Osmanlı’yı Cihana Açan Kapı Kuyulu Mescit kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Osmanlı’yı Cihana Açan Kapı Kuyulu Mescit Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Osmanlı’yı Cihana Açan Kapı Kuyulu Mescit Kitabı 13.02.2019 tarihinde Şahin Mülayim tarafından yazılıp KİTABİ YAYINEVİ tarafından basılmıştır. Osmanlı’yı Cihana Açan Kapı Kuyulu Mescit kitabında toplamda 64 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Osmanlı’yı Cihana Açan Kapı Kuyulu Mescit kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Osmanlı’yı Cihana Açan Kapı Kuyulu Mescit Kitabı Özeti – Osmanlı’yı Cihana Açan Kapı Kuyulu Mescit Kitabı Açıklaması

Osmanlı’nın ilk kuruluş yıllarında Cuma namazı kılınan bu mescidde yüzyıllardan beri Cuma namazının kılınmadığı; yıllardır kapalı olan hikâyesini bu çalışmamızın ilgili bölümünde bulabileceğiniz su kuyusunun kapalı olduğu bir gerçektir. Yıllar süren girişimleriniz, başvurularımız ve takiplerimiz; Söğüt Kaymakamlığı, Söğüt Belediyesi, Söğüt Müftülüğü ve diğer kurumların da desteği ile meyvesini verdi. Kuyulu mescit’te yakın tarihte ilk Cuma namazı ve ilk hutbe, 29 Temmuz 2011 Cuma günü yaklaşık 400 cemaatin katılımıyla kılındı. İlk Cuma hutbesinde okuduğum ilginç hutbenin ne olduğunu ve tam metnini çalışmanın içerisinde bulacaksınız inşallah… Kayıp olan su kuyusu da aynı tarihte, Bursa Vakıflar Bölge Müdürlüğü’nün izni ve çalışmasıyla açılıp tarih sever kardeşlerimizin ziyaretine sunulmuş oldu. 40 cm’lik beton ve taş kapakla kapatılan kuyu ilk açıldığında 7 metreydi. Görevliler 3 metre daha temizlediler. Ve şuan 10 m. olan kuyudan henüz su çıkmadı. Orijinal derinliğinin ne kadar olduğunu ilerleyen sayfalarda bulabilirsiniz.

Kitap Adı: Osmanlı’yı Cihana Açan Kapı Kuyulu Mescit

Yayınevi / Marka: KİTABİ YAYINEVİ

Yazar: Şahin Mülayim

Basım Tarihi: 13.02.2019

Sayfa Sayısı: 64

Osmanlı’yı Cihana Açan Kapı Kuyulu Mescit Kitabı İndirme Linkleri – Osmanlı’yı Cihana Açan Kapı Kuyulu Mescit İndir

Osmanlı’yı Cihana Açan Kapı Kuyulu Mescit Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Osmanlı’yı Cihana Açan Kapı Kuyulu Mescit Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Osmanlı’yı Cihana Açan Kapı Kuyulu Mescit PDF Google Drive İndirme Linki

Osmanlı’yı Cihana Açan Kapı Kuyulu Mescit PDF Yandex Disk İndirme Linki

Osmanlı’yı Cihana Açan Kapı Kuyulu Mescit PDF Alternatif İndirme Linki

DENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN. PDF İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ EĞER YUKARIDAKİ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKTEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 2 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 3 DEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 3 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 4 DEN İNDİRİN İndirme linkleri sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer bulunduğunuz saatte linkler çalışmıyor ise 1 saat sonra tekrardan deneyiniz eğer sorun devam ederse yorum olarak bize bildiriniz. Ortalama 10 dakika içerisinde güncellenerek tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Yorum yapın

tyt deneme pdf pdf kitap indir