Otopsi Pdf İndir – CAN YAYINLARI Pdf İndir

Pdf Kitap İndir, Otopsi Pdf İndir – CAN YAYINLARI Pdf İndir Pdf Kitap İndir

Otopsi Pdf İndir – CAN YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Otopsi Pdf İndir – CAN YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Otopsi Pdf İndir – CAN YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiOtopsi Pdf İndir

Otopsi Kitabı Hakkında Bilgiler

Otopsi Kitabı CAN YAYINLARI çıkarmış olduğu Otopsi Kitabını PDF İndirOtopsi 13.02.2019 Pdf İndir

Otopsi PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Otopsi kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Otopsi Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. CAN YAYINLARI ait olan Otopsi kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Otopsi Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Otopsi Kitabı 13.02.2019 tarihinde Özge Lena tarafından yazılıp CAN YAYINLARI tarafından basılmıştır. Otopsi kitabında toplamda 72 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Otopsi kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Otopsi Kitabı Özeti – Otopsi Kitabı Açıklaması

Boşluk hemen yanı başında beklerken, kadın onu görmezden gelmeyi öğreniyor. Derin nefes alarak, içerek, uyuyarak, kusarak, en çok da yazarak onu unutmaya çalışıyor. Boşluktan kaçmak için duvarlarını kendi elleriyle özenle örüyor. Yıllarca, umut ve sabırla. Ancak ne yaparsa yapsın rüyalarından kaçamıyor. Düşleri hep ve tam orada. Boşluğun ortasında taştan bir ev. Issızlıkta, tek başına. Evde bir tablo. Pencerelerin arasında. Tabloda yaşlı bir kadın. Öylece ona bakmakta. Yüzlerce kez, içinde kar taneleri olan bir kaleydoskobun içinde dönüp duran bir ruh. Çığlıklarla uyanılan geceler. Gözyaşları ve terle. Boşluk rüyalarından sızıp onu çağırıyor, şehvetle.
Otopsi, bir kadının iç dünyasındaki derin çelişkileri anlatıyor. Onu yazmaktan, dahası kendi olmaktan alıkoyan kimliğini, sorumluluklarını irdeleyen kadın, bir yandan da annelik görevleriyle yazma tutkusu arasında bölünür. Çocukluk travmalarıyla, toplumsal baskılara karşın yazma tutkusuyla gelen gerilim, içinde büyüdükçe büyür ve bu hesaplaşma onu giderek varoluşsal bir seçim yapmaya zorlar. Söz konusu olansa boğucu günlük yaşamı ile yazmak, başka bir deyişle, esaret ile özgürlük arasında bir seçimdir… 

Kitap Adı: Otopsi

Yayınevi / Marka: CAN YAYINLARI

Yazar: Özge Lena

Basım Tarihi: 13.02.2019

Sayfa Sayısı: 72

Otopsi Kitabı İndirme Linkleri – Otopsi İndir

Otopsi Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Otopsi Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Otopsi PDF Google Drive İndirme Linki

Otopsi PDF Yandex Disk İndirme Linki

Otopsi PDF Alternatif İndirme Linki

DENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN. PDF İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ EĞER YUKARIDAKİ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKTEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 2 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 3 DEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 3 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 4 DEN İNDİRİN İndirme linkleri sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer bulunduğunuz saatte linkler çalışmıyor ise 1 saat sonra tekrardan deneyiniz eğer sorun devam ederse yorum olarak bize bildiriniz. Ortalama 10 dakika içerisinde güncellenerek tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Yorum yapın

tyt deneme pdf pdf kitap indir