Patlama Kayıtları Pdf İndir – CAN YAYINLARI Pdf İndir

Pdf Kitap İndir, Patlama Kayıtları Pdf İndir – CAN YAYINLARI Pdf İndir Pdf Kitap İndir

Patlama Kayıtları Pdf İndir – CAN YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Patlama Kayıtları Pdf İndir – CAN YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Patlama Kayıtları Pdf İndir – CAN YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiPatlama Kayıtları Pdf İndir

Patlama Kayıtları Kitabı Hakkında Bilgiler

Patlama Kayıtları Kitabı CAN YAYINLARI çıkarmış olduğu Patlama Kayıtları Kitabını PDF İndirPatlama Kayıtları 12.02.2019 Pdf İndir

Patlama Kayıtları PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Patlama Kayıtları kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Patlama Kayıtları Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. CAN YAYINLARI ait olan Patlama Kayıtları kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Patlama Kayıtları Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Patlama Kayıtları Kitabı 12.02.2019 tarihinde Yan Lianke tarafından yazılıp CAN YAYINLARI tarafından basılmıştır. Patlama Kayıtları kitabında toplamda 488 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Patlama Kayıtları kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Patlama Kayıtları Kitabı Özeti – Patlama Kayıtları Kitabı Açıklaması

Yi Nehri ile Balou Sıradağları arasındaki vadide konumlanan Patlama köyü, bin yıl önce volkanik bir patlamadan kaçan göçmenler tarafından kurulmuştur. Gelgelelim Mao-sonrası dönemde, burası küçük bir köyden uçsuz bucaksız bir metropole dönüşünce “patlama” ismi bambaşka bir anlam kazanır. Bu hızlı büyümenin ardında köyün önde gelen üç ailesi vardır; Kong biraderler, kasabanın eski muhtarının kızı Zhu Ying ve ilçe yöneticisi olarak başlayıp güçlü bir politikacı ve işadamına dönüşen Cheng Qing. Sadakat, aldatma, tutku ve ihtirastan oluşan güçlü bir ağla birbirine dolanan bu karakterler kasabanın süper-güçlü bir şehre dönüşmesi ardındaki güdümü oluştururlar.
Absürdlüğün yanı sıra zekâ ve nükteyle dolup taşan Patlama Kayıtları’nda iki kez Man Booker Uluslararası Ödülü’ne aday gösterilen, Franz Kafka Ödülü’nün de sahibi olan Yan Lianke, güç ve ihtirasın yol açtığı büyük tehlikeleri, yozlaşma ve açgözlülüğün sonuçlarını, aileler arası sevgi ve nefretin ayrıştırıcı dinamiklerini ve insan evladının hayatın acı gerçekleri karşısındaki direnme gücünü gözler önüne seriyor.
Yan Lianke, Patlama Kayıtları’nda o sakınmasız gözünü bu kez günümüze ve gelecek tahayyüllerine çeviriyor; Çin’in o baş döndürücü zenginleşmesini ve kolektif vicdanındaki çarpıcı çözülmenin kaydını tutuyor.
Jiayang Fan, New York Times Book Review

Kitap Adı: Patlama Kayıtları

Yayınevi / Marka: CAN YAYINLARI

Yazar: Yan Lianke

Basım Tarihi: 12.02.2019

Sayfa Sayısı: 488

Patlama Kayıtları Kitabı İndirme Linkleri – Patlama Kayıtları İndir

Patlama Kayıtları Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Patlama Kayıtları Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Patlama Kayıtları PDF Google Drive İndirme Linki

Patlama Kayıtları PDF Yandex Disk İndirme Linki

Patlama Kayıtları PDF Alternatif İndirme Linki

DENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN. PDF İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ EĞER YUKARIDAKİ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKTEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 2 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 3 DEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 3 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 4 DEN İNDİRİN İndirme linkleri sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer bulunduğunuz saatte linkler çalışmıyor ise 1 saat sonra tekrardan deneyiniz eğer sorun devam ederse yorum olarak bize bildiriniz. Ortalama 10 dakika içerisinde güncellenerek tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Yorum yapın

Viski Fiyatları tyt deneme pdf pdf kitap indir SMM Panel