Risale-i Muamma Pdf İndir – DBY YAYINLARI Pdf İndir

Pdf Kitap İndir, Risale-i Muamma Pdf İndir – DBY YAYINLARI Pdf İndir Pdf Kitap İndir

Risale-i Muamma Pdf İndir – DBY YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Risale-i Muamma Pdf İndir – DBY YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Risale-i Muamma Pdf İndir – DBY YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiRisale-i Muamma Pdf İndir

Risale-i Muamma Kitabı Hakkında Bilgiler

Risale-i Muamma Kitabı DBY YAYINLARI çıkarmış olduğu Risale-i Muamma Kitabını PDF İndirRisale-i Muamma 18.02.2019 Pdf İndir

Risale-i Muamma PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Risale-i Muamma kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Risale-i Muamma Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DBY YAYINLARI ait olan Risale-i Muamma kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Risale-i Muamma Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Risale-i Muamma Kitabı 18.02.2019 tarihinde Rumuzi Mustafa tarafından yazılıp DBY YAYINLARI tarafından basılmıştır. Risale-i Muamma kitabında toplamda 266 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Risale-i Muamma kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Risale-i Muamma Kitabı Özeti – Risale-i Muamma Kitabı Açıklaması

İnsanın gizemli meseleleri çözmeye karşı duyduğu şiddetli merak duygusunun fıtratındaki edebî zevkle birleşmesi, muamma türünün ortaya çıkmasını sağlamıştır. Yüksek bir ilmin yanı sıra duygu ve düşünce derinliği gerektiren bu türün edebî metinlerde yaygınlaşması, muamma düzenleme ve çözümleme usullerinin izah edilmesini gerekli kılmıştır. Böylesine incelik isteyen bir işi ancak Rumûzî gibi mahlasıyla bütünleşen şahsiyetlerin hakkıyla yapabileceği tartışma kabul etmez bir hakikattir.
Bu eser, 16. yüzyılda yaşayan ve muamma yazmakla şöhret kazanan Mustafa Rumûzî’nin muamma kaidelerini anlattığı risalesini içermektedir. Kaidelerin anlatımındaki mantıklı düzen ve şairin bizzat kendi yazdığı ve çözdüğü birbirinden remizli onlarca muamma karşısında şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz. Muazzam bir ilim, zekâ ve kabiliyetin birleştiği bu eser, eğlenceli ve bir o kadar da zor bir eğitime müştak okuyucularıyla buluşmayı bekliyor.

Kitap Adı: Risale-i Muamma

Yayınevi / Marka: DBY YAYINLARI

Yazar: Rumuzi Mustafa

Basım Tarihi: 18.02.2019

Sayfa Sayısı: 266

Risale-i Muamma Kitabı İndirme Linkleri – Risale-i Muamma İndir

Risale-i Muamma Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Risale-i Muamma Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Risale-i Muamma PDF Google Drive İndirme Linki

Risale-i Muamma PDF Yandex Disk İndirme Linki

Risale-i Muamma PDF Alternatif İndirme Linki

DENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN. PDF İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ EĞER YUKARIDAKİ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKTEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 2 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 3 DEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 3 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 4 DEN İNDİRİN İndirme linkleri sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer bulunduğunuz saatte linkler çalışmıyor ise 1 saat sonra tekrardan deneyiniz eğer sorun devam ederse yorum olarak bize bildiriniz. Ortalama 10 dakika içerisinde güncellenerek tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Yorum yapın

Viski Fiyatları tyt deneme pdf pdf kitap indir SMM Panel