Şaşırt Beni Pdf İndir – DEX KİTAP Pdf İndir

Pdf Kitap İndir, Şaşırt Beni Pdf İndir – DEX KİTAP Pdf İndir Pdf Kitap İndir

Şaşırt Beni Pdf İndir – DEX KİTAP Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Şaşırt Beni Pdf İndir – DEX KİTAP Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Şaşırt Beni Pdf İndir – DEX KİTAP Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiŞaşırt Beni Pdf İndir

Şaşırt Beni Kitabı Hakkında Bilgiler

Şaşırt Beni Kitabı DEX KİTAP çıkarmış olduğu Şaşırt Beni Kitabını PDF İndirŞaşırt Beni 06.02.2019 Pdf İndir

Şaşırt Beni PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Şaşırt Beni kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Şaşırt Beni Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DEX KİTAP ait olan Şaşırt Beni kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Şaşırt Beni Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Şaşırt Beni Kitabı 06.02.2019 tarihinde Sophie Kinsella tarafından yazılıp DEX KİTAP tarafından basılmıştır. Şaşırt Beni kitabında toplamda 384 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Şaşırt Beni kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Şaşırt Beni Kitabı Özeti – Şaşırt Beni Kitabı Açıklaması

Mutlu evliliğin sonsuz aşkın sırrı sence nerede saklı?
Hayatta en çok sevdiklerimiz, bizi en çok şaşırtanlardır.
Muhteşem ikizleri, aşk dolu bir yuvaları ve sevdikleri işleri olan bir çift hayal edin. Birbirlerine güveniyor ve sorunsuz bir gelecekleri olduğuna inanıyorlar. Ta ki, bir doktor ziyaretine kadar. Doktor yaptığı check-up’tan sonra onlara büyük bir ihtimalle 100 yaşını geçebileceklerini söylüyor. O andan itibaren Sylvie ve Dan korkunç bir paniğe kapılıyorlar. Çünkü 68 yıl daha evli kalacaklarını fark ediyorlar. Bir süre sonra “Şaşırt Beni Projesi”ni harekete geçiriyorlar. Ama proje istedikleri gibi gitmiyor. Sürprizler şok edici gerçeklere dönüşüyor. Geçmişten bir skandal ortaya çıkıyor ve birbirlerini aslında tanımadıklarını fark ediyorlar.
Sophie Kinsella, yine çok komik, gerçekçi ve romantik.
 
“Gerçekten eğlenceli.”
The New York Times Book Review
 
“Hem tüm beklentilerinizi karşılıyor hem de sizi şaşırtıyor.” 
USA Today
 
“Yürekten. . . Bildik sorunlarla ilgili tatlı bir roman gibi başlayıp  güven, aile ve yargılarımız hakkında çok derin bir hikâyeye dönüşüyor. “ 
Publishers Weekly
 
“Kinsella’nın son kitabı, hayranlarının beklediğine değecek.” 
Booklist
 
“Gerçekten eğlenceli. . . evliliğe ve düzeni bozmanın gücüne heyecan verici bir bakış.” 
Kirkus Review

Kitap Adı: Şaşırt Beni

Yayınevi / Marka: DEX KİTAP

Yazar: Sophie Kinsella

Basım Tarihi: 06.02.2019

Sayfa Sayısı: 384

Şaşırt Beni Kitabı İndirme Linkleri – Şaşırt Beni İndir

Şaşırt Beni Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Şaşırt Beni Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Şaşırt Beni PDF Google Drive İndirme Linki

Şaşırt Beni PDF Yandex Disk İndirme Linki

Şaşırt Beni PDF Alternatif İndirme Linki

DENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN. PDF İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ EĞER YUKARIDAKİ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKTEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 2 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 3 DEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 3 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 4 DEN İNDİRİN İndirme linkleri sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer bulunduğunuz saatte linkler çalışmıyor ise 1 saat sonra tekrardan deneyiniz eğer sorun devam ederse yorum olarak bize bildiriniz. Ortalama 10 dakika içerisinde güncellenerek tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Yorum yapın

tyt deneme pdf pdf kitap indir