Savaş ve Barış (2 Cilt) Pdf İndir – CAN YAYINLARI Pdf İndir

Pdf Kitap İndir, Savaş ve Barış (2 Cilt) Pdf İndir – CAN YAYINLARI Pdf İndir Pdf Kitap İndir

Savaş ve Barış (2 Cilt) Pdf İndir – CAN YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Savaş ve Barış (2 Cilt) Pdf İndir – CAN YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Savaş ve Barış (2 Cilt) Pdf İndir – CAN YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiSavaş ve Barış (2 Cilt) Pdf İndir

Savaş ve Barış (2 Cilt) Kitabı Hakkında Bilgiler

Savaş ve Barış (2 Cilt) Kitabı CAN YAYINLARI çıkarmış olduğu Savaş ve Barış (2 Cilt) Kitabını PDF İndirSavaş ve Barış (2 Cilt) 11.02.2019 Pdf İndir

Savaş ve Barış (2 Cilt) PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Savaş ve Barış (2 Cilt) kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Savaş ve Barış (2 Cilt) Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. CAN YAYINLARI ait olan Savaş ve Barış (2 Cilt) kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Savaş ve Barış (2 Cilt) Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Savaş ve Barış (2 Cilt) Kitabı 11.02.2019 tarihinde Lev N. Tolstoy tarafından yazılıp CAN YAYINLARI tarafından basılmıştır. Savaş ve Barış (2 Cilt) kitabında toplamda 1712 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Savaş ve Barış (2 Cilt) kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Savaş ve Barış (2 Cilt) Kitabı Özeti – Savaş ve Barış (2 Cilt) Kitabı Açıklaması

Savaş ve Barış, “klasik” dendiğinde akla gelen ilk kitaplardan. Napoléon’un Rusya’yı işgalini anlatan dev bir savaş romanı, aynı zamanda bir Rusya panoraması. 1800’lerin ortalarında Rusya’nın içinde bulunduğu sosyal ve ekonomik koşullar, kentlerde, köy ve kasabalarda, büyük çiftliklerde sürdürülen hayat, dönemin önde gelen kişilikleri, saray yaşamı, özellikle üst sınıf ustaca çiziliyor.
Tolstoy, birinci cildin önsözünde Savaş ve Barış’ı yazarken hissettiklerini, yaptığı zorlu çalışmaları ve romanın geçirdiği aşamaları anlatıyor. Bu metinler, özellikle bu dev romana yazarının gözünden, daha yakından bakma fırsatı verdiği için çok önemli.
Elinizdeki çeviri, Savaş ve Barış’ın, dönemin Maarif Vekâleti’nin Zeki Baştımar’a ısmarladığı, 1943-1949 yılları arasında yapılan eksiksiz çevirisi. Zeki Baştımar bu çeviriyi o sırada Bursa’da hapiste olan Nâzım Hikmet’le birlikte yaptığı halde, bilinen siyasi nedenlerle Nâzım’ın adı hiçbir zaman kitapta yer almadı. Bugün bu çeviri Baştımar ailesinin de isteği üzerine iki çevirmen adıyla yayımlanırken metne, günümüz için eskimiş ve anlaşılması güçleşmiş sözcüklerin yenileştirilmesi dışında dokunmamaya özen gösterildi; ilk baskılardaki Harb ve Sulh yerine, eserin yıllardır alışılmış yeni adı Savaş ve Barış tercih edildi.

Kitap Adı: Savaş ve Barış (2 Cilt)

Yayınevi / Marka: CAN YAYINLARI

Yazar: Lev N. Tolstoy

Basım Tarihi: 11.02.2019

Sayfa Sayısı: 1712

Savaş ve Barış (2 Cilt) Kitabı İndirme Linkleri – Savaş ve Barış (2 Cilt) İndir

Savaş ve Barış (2 Cilt) Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Savaş ve Barış (2 Cilt) Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Savaş ve Barış (2 Cilt) PDF Google Drive İndirme Linki

Savaş ve Barış (2 Cilt) PDF Yandex Disk İndirme Linki

Savaş ve Barış (2 Cilt) PDF Alternatif İndirme Linki

DENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN. PDF İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ EĞER YUKARIDAKİ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKTEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 2 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 3 DEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 3 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 4 DEN İNDİRİN İndirme linkleri sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer bulunduğunuz saatte linkler çalışmıyor ise 1 saat sonra tekrardan deneyiniz eğer sorun devam ederse yorum olarak bize bildiriniz. Ortalama 10 dakika içerisinde güncellenerek tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Yorum yapın

Viski Fiyatları tyt deneme pdf pdf kitap indir SMM Panel