Sessiz Kalma! (Karton Kapak) Pdf İndir – YABANCI YAYINLARI Pdf İndir

Pdf Kitap İndir, Sessiz Kalma! (Karton Kapak) Pdf İndir – YABANCI YAYINLARI Pdf İndir Pdf Kitap İndir

Sessiz Kalma! (Karton Kapak) Pdf İndir – YABANCI YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Sessiz Kalma! (Karton Kapak) Pdf İndir – YABANCI YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Sessiz Kalma! (Karton Kapak) Pdf İndir – YABANCI YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiSessiz Kalma! (Karton Kapak) Pdf İndir

Sessiz Kalma! (Karton Kapak) Kitabı Hakkında Bilgiler

Sessiz Kalma! (Karton Kapak) Kitabı YABANCI YAYINLARI çıkarmış olduğu Sessiz Kalma! (Karton Kapak) Kitabını PDF İndirSessiz Kalma! (Karton Kapak) 02.02.2019 Pdf İndir

Sessiz Kalma! (Karton Kapak) PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Sessiz Kalma! (Karton Kapak) kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Sessiz Kalma! (Karton Kapak) Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. YABANCI YAYINLARI ait olan Sessiz Kalma! (Karton Kapak) kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Sessiz Kalma! (Karton Kapak) Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Sessiz Kalma! (Karton Kapak) Kitabı 02.02.2019 tarihinde Angie Thomas tarafından yazılıp YABANCI YAYINLARI tarafından basılmıştır. Sessiz Kalma! (Karton Kapak) kitabında toplamda 400 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Sessiz Kalma! (Karton Kapak) kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Sessiz Kalma! (Karton Kapak) Kitabı Özeti – Sessiz Kalma! (Karton Kapak) Kitabı Açıklaması

#1 NEW YORK TIMES,Çoksatanı
#1 AMAZON, Çoksatanı
#1 INDIE, Çoksatanı
BARNES & NOBLES, Çoksatanı
● ENTERTAINMENT WEEKLY, 2017’nin En Çok Beklenen Kitabı
TEEN VOUGE, 2017’nin En İyi Genç Yetişkin Kitabı
● #3 INDIE, Next List Seçkisi
AMAZON, Ayın Kitabı (Mart 2017)
iBOOKS Ayın Kitabı (Şubat 2017)
BOOKSELLER, Ayın Kitabı
● TIME DERGİSİ, En İyi Yeni Kitap
PUBLISHERS WEEKLY, Haftanın Kitabı Seçkisi
 
 
On altı yaşındaki Starr Carter iki dünya arasında yaşıyordu: Ailesiyle yaşadığı fakir mahalle ve okuduğu banliyö lisesi. En yakın çocukluk arkadaşı Khalil’in bir polis tarafından vurulduğuna şahit olduğunda, bu iki dünya arasındaki hassas dengesi bozulmaya başlamıştı çünkü Khalil herhangi bir tehdit oluşturmuyordu.
 
 
 
Çok geçmeden, Khalil’in ölümü manşet olmuştu. Bazıları ona gangster diyor, bazıları ise onu uyuşturucu satıcısı bir çete üyesi olarak bile betimliyordu. Starr’ın okuldaki en yakın arkadaşı, Khalil’in bunu hak etmiş olabileceğini bile düşünüyordu. Polislerin bu olayla çok ilgilenmediği anlaşıldığında ise bunu protesto edenler sokaklara dökülüp Starr’ın mahallesini âdeta bir savaş alanına dönüştürdü. Herkesin bilmek istediği tek bir şey vardı: O gece ne olmuştu? Bunun yanıtını verebilecek tek kişi de Starr’dı.
 
 
 
Fakat Starr’ın söyleyecekleri ya da söyleyemedikleri adalet için verdiği bu savaşta kendi hayatını bile tehlikeye atabilirdi.
 
 
 
Angie Thomas’ın, sıradan bir kızın kendini sıradışı bir durumda bulması hakkındaki bu ilk romanı, ırkçılık ve polis şiddetini;
zeki, yürekli ve geri adım atmayan bir dürüstlükle anlatıyor.
 
 
 
***
 
“Sessiz Kalma! çarpıcı bir ilk roman.”
 
–The Guardian –
 
 
 
“Nefret sadece gündemimizde değil aynı zamanda evrensel de bir konu. Starr’ın eşsiz sesi kadar önemli meseleler olan kültür, toplum ve kadınlığın da altını çiziyor.”
 
–Entertainment Weekly-
 
 
“Bu kitapta kolayca ulaşabildiğiniz cevaplar yok. Fakat roman tam da bu sebepten dolayı inanılmaz. Bitirdikten çok uzun bir süre sonra bile sizi düşündürtecek ve sayfalarının arasında bulduklarınızı başkalarıyla konuşma isteğinizi alevlendirecek.”
 
–Barnes & Noble Teen-
 
 
“100.000’den fazla satan Sessiz Kalma!, yayımcılık dünyasında bir fenomen. Herkesin okuması gerekiyor.”
 
–Teen Vogue- 
 
 
 
“Starr’ın sesi daha ilk sayfadan okurun dikkatini kendine çekiyor… Thomas’ın hikâyesi, kalpleri kırsa da, ergen bir kızı, sevgi dolu ailesini ve neyin doğru neyin yanlış olduğunu öğrenmeye çabalamasının gücünü gözler önüne seriyor.”
 
–Publishers Weekly, starred review-
 
 
“Starr’ın doğal sesi üzerinden aktarılan muntazam ama güçlü hikâyesi, özenle yaratılmış karakterleri ve karmaşık, gerçekçi ilişkiler sayesinde bu roman, okurların Starr için tezahürat etmesini sağlayacak. Bu hikâye gerekli. Bu hikâye önemli.”
 
–Kirkus Reviews, starred review-
 
 
“Thomas’ın bu ilk romanı, toplumun bağlarını, etiğini, adalet anlayışını ve ahlakını sorguluyor. Starr’ın sesiyle hayata getirilmiş bu hikâye, iki çarpışan dünyanın katmanlarını inceliyor. Tartışılmaz bir şekilde önemli bir kitap ve bir o kadar da geniş bir okur kitlesine ihtiyacı var.”
 
–Booklist, starred review-
 
 
“Angie Thomas’tan, dönemimizin klasikleri arasına girecek, çarpıcı, muhteşem ve kalpleri kıracak bir roman.”
 
–JOHN GREEN, Aynı Yıldızın Altında’nın çoksatan yazarı-
 
 
“Bu roman üzücü bir şekilde günümüzü yansıtmakta ve bir değişimin gerçekleşmesi gerektiğini yüzümüze tokat gibi vurmakta. Adalet için verilen bu savaşa sırtınızı dönmeyin. Starr’ın yanında durun.”
 
–ADAM SILVERA, Az Biraz Mutlu romanının New York Times çoksatan yazarı-
 
 
 
“Yazar bu ilk romanında, belki de genç edebiyatta son on yılın en kuvvetli karakterlerinden birini yaratmış.”
 
–Shelf Awareness, starred review-
 
“Sessiz Kalma! Bir baş yapıt.”
 
–The Huffington Post-
 
 
“Korkusuz bir şekilde dürüst ve kalpleri kıracak kadar insani bir hikâye. Herkes bu kitabı okumalı.”
 
–BECKY ALBERTALLI, Simon vs. the Homo Sapiens Agenda’nın ödüllü yazarı-
 
 
“Polis şiddeti ve ayrımcılığa karşı savaşımız devam etmekte olduğundan Sessiz Kalma!, ihtiyacımız olan edebi tokadı atıyor. İnanılmaz sürükleyici!”
 
–JASON REYNOLDS, çoksatan All American Boys’un eşyazarı-

Kitap Adı: Sessiz Kalma! (Karton Kapak)

Yayınevi / Marka: YABANCI YAYINLARI

Yazar: Angie Thomas

Basım Tarihi: 02.02.2019

Sayfa Sayısı: 400

Sessiz Kalma! (Karton Kapak) Kitabı İndirme Linkleri – Sessiz Kalma! (Karton Kapak) İndir

Sessiz Kalma! (Karton Kapak) Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Sessiz Kalma! (Karton Kapak) Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Sessiz Kalma! (Karton Kapak) PDF Google Drive İndirme Linki

Sessiz Kalma! (Karton Kapak) PDF Yandex Disk İndirme Linki

Sessiz Kalma! (Karton Kapak) PDF Alternatif İndirme Linki

DENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN. PDF İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ EĞER YUKARIDAKİ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKTEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 2 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 3 DEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 3 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 4 DEN İNDİRİN İndirme linkleri sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer bulunduğunuz saatte linkler çalışmıyor ise 1 saat sonra tekrardan deneyiniz eğer sorun devam ederse yorum olarak bize bildiriniz. Ortalama 10 dakika içerisinde güncellenerek tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Yorum yapın

Viski Fiyatları tyt deneme pdf pdf kitap indir