Sista Patina Labirenti Pdf İndir – TUDEM YAYINEVİ Pdf İndir

Pdf Kitap İndir, Sista Patina Labirenti Pdf İndir – TUDEM YAYINEVİ Pdf İndir Pdf Kitap İndir

Sista Patina Labirenti Pdf İndir – TUDEM YAYINEVİ Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Sista Patina Labirenti Pdf İndir – TUDEM YAYINEVİ Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Sista Patina Labirenti Pdf İndir – TUDEM YAYINEVİ Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiSista Patina Labirenti Pdf İndir

Sista Patina Labirenti Kitabı Hakkında Bilgiler

Sista Patina Labirenti Kitabı TUDEM YAYINEVİ çıkarmış olduğu Sista Patina Labirenti Kitabını PDF İndirSista Patina Labirenti 15.02.2019 Pdf İndir

Sista Patina Labirenti PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Sista Patina Labirenti kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Sista Patina Labirenti Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. TUDEM YAYINEVİ ait olan Sista Patina Labirenti kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Sista Patina Labirenti Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Sista Patina Labirenti Kitabı 15.02.2019 tarihinde Asuman Portakal tarafından yazılıp TUDEM YAYINEVİ tarafından basılmıştır. Sista Patina Labirenti kitabında toplamda 128 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Sista Patina Labirenti kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Sista Patina Labirenti Kitabı Özeti – Sista Patina Labirenti Kitabı Açıklaması

Zor olsa bile dene!
Resim ve edebiyat alanındaki çalışmalarıyla tanınan Asuman Portakal’ın kaleme aldığı Sista Patina Labirenti, ilkgençlik çağının ruhsal gelgitlerinde var olma savaşı veren iki kızın kendini bulma hikâyesini anlatıyor.
Sosyal medya mecralarından Emo kültürüne, gençliği etkisi altına alan pek çok akıma, eğilime ve yaşam tarzına değinen bu sürükleyici roman, aralarında arkadaşlığın a’sı bile olmamasına rağmen sıkı bir rekabet yaşayan Eylül ve Ziba’nın acı, öfke ve intikamla sınanan ilişkisini konu ediniyor.
Sarsıcı bir kimlik arayışı mücadelesini, heyecan verici bir “kaçış evi” deneyimiyle harmanlayan Sista Patina Labirenti, önyargıların ve rekabetin arkadaşlık ve kardeşlik bağlarını ne denli zayıflatabileceğini gözler önüne seriyor.
Öyle yaralar vardır ki karanlık bir labirente hapseder insanı. Çıkışı bulmak için sessiz çığlıklar atan Ziba, namı diğer Sista Patina da, işte o yaralılardan biridir. Çocukluğundan miras kalan acılar Ziba’yı yalnız, sevgisiz ve biraz da acımasız bir gence dönüştürür zamanla. Hayata onu bağlı tutan tek şey rekabet tutkusudur. Her daim balıklama daldığı yarış parkurundaki en dişli rakibi ise hırslı karakteriyle dikkat çeken Eylül’dür. Ne var ki o bile duymakta güçlük çeker Ziba’nın sessiz çığlıklarını. Ve en kötüsü, öyle bir hata yapar ki Eylül de yuvarlanır Ziba’nın labirentine…
Resim sanatına yön veren klasik yapıtları özgün bir roman kurgusunda buluşturarak okurlarının ufkunu genişleten Asuman Portakal, bu kitabıyla, tepkisizlik, yalnızlık, tükenmişlik gibi duygulardan nasibini alan gençlerin dünyasına dikkat çekiyor.
Sıradışı kahramanlarıyla, kendi çıkmazında var olma mücadelesi veren ruhların sesi, ümidi olan Sista Patina Labirenti; kavga yerine barışı, düşmanlık yerine kardeşliği, nefret yerine sevgiyi koymayı önererek, “zor olsa bile dene” diyor!..
#zorolsabiledene

Kitap Adı: Sista Patina Labirenti

Yayınevi / Marka: TUDEM YAYINEVİ

Yazar: Asuman Portakal

Basım Tarihi: 15.02.2019

Sayfa Sayısı: 128

Sista Patina Labirenti Kitabı İndirme Linkleri – Sista Patina Labirenti İndir

Sista Patina Labirenti Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Sista Patina Labirenti Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Sista Patina Labirenti PDF Google Drive İndirme Linki

Sista Patina Labirenti PDF Yandex Disk İndirme Linki

Sista Patina Labirenti PDF Alternatif İndirme Linki

DENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN. PDF İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ EĞER YUKARIDAKİ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKTEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 2 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 3 DEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 3 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 4 DEN İNDİRİN İndirme linkleri sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer bulunduğunuz saatte linkler çalışmıyor ise 1 saat sonra tekrardan deneyiniz eğer sorun devam ederse yorum olarak bize bildiriniz. Ortalama 10 dakika içerisinde güncellenerek tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Yorum yapın

Viski Fiyatları tyt deneme pdf pdf kitap indir