Son Tiryaki Pdf İndir – METİS YAYINLARI Pdf İndir

Pdf Kitap İndir, Son Tiryaki Pdf İndir – METİS YAYINLARI Pdf İndir Pdf Kitap İndir

Son Tiryaki Pdf İndir – METİS YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Son Tiryaki Pdf İndir – METİS YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Son Tiryaki Pdf İndir – METİS YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiSon Tiryaki Pdf İndir

Son Tiryaki Kitabı Hakkında Bilgiler

Son Tiryaki Kitabı METİS YAYINLARI çıkarmış olduğu Son Tiryaki Kitabını PDF İndirSon Tiryaki 13.02.2019 Pdf İndir

Son Tiryaki PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Son Tiryaki kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Son Tiryaki Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. METİS YAYINLARI ait olan Son Tiryaki kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Son Tiryaki Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Son Tiryaki Kitabı 13.02.2019 tarihinde Müfit Özdeş tarafından yazılıp METİS YAYINLARI tarafından basılmıştır. Son Tiryaki kitabında toplamda 224 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Son Tiryaki kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Son Tiryaki Kitabı Özeti – Son Tiryaki Kitabı Açıklaması

Bir türlü çalıştırılamayan aile yadigârı bir transfer makinası, dünyayı dev bir et besi çiftliği olarak gören uzaylı bir yaratık, sigaranın tamamen yasaklandığı Dünyadan kaçan bir tiryaki, insanoğluna âşık olan bir peri kızı, tüm yaşayanların acısını çekmesi için yapılmış bir robot, başka bir olasılık düzeyinden gelen ve Dünyalı erkeklere bayılan bir kadın, uzaydan geldiğini iddia eden bir ayyaş, dünyanın yok olan yüzeyinden yeraltına kaçan ve orada “mükemmel” bir düzen kuran insanlar…
Son Tiryaki’nin masal-bilimkurgu evreninde tanışacaklarınızdan bazıları. “Hardcore” bilimkurgudan peri masalına, Aziz Nesin hikâyelerinin tadını andıran ve son derece Türkiye’ye özgü mizahi bilimkurgu öykülerinden karanlık bir anti-ütopyaya kadar değişik alt türlerde yirmi üç öykü.
İlk kez 1996’da yayımladığımız kitabın bu genişletilmiş basımı özellikle yeni kuşak okurlarımız için…

Kitap Adı: Son Tiryaki

Yayınevi / Marka: METİS YAYINLARI

Yazar: Müfit Özdeş

Basım Tarihi: 13.02.2019

Sayfa Sayısı: 224

Son Tiryaki Kitabı İndirme Linkleri – Son Tiryaki İndir

Son Tiryaki Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Son Tiryaki Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Son Tiryaki PDF Google Drive İndirme Linki

Son Tiryaki PDF Yandex Disk İndirme Linki

Son Tiryaki PDF Alternatif İndirme Linki

DENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN. PDF İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ EĞER YUKARIDAKİ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKTEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 2 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 3 DEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 3 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 4 DEN İNDİRİN İndirme linkleri sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer bulunduğunuz saatte linkler çalışmıyor ise 1 saat sonra tekrardan deneyiniz eğer sorun devam ederse yorum olarak bize bildiriniz. Ortalama 10 dakika içerisinde güncellenerek tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Yorum yapın

tyt deneme pdf pdf kitap indir