Süper Macera Seti( 5 Kitap Bir Arada) Pdf İndir – AKİS KİTAP Pdf İndir

Pdf Kitap İndir, Süper Macera Seti( 5 Kitap Bir Arada) Pdf İndir – AKİS KİTAP Pdf İndir Pdf Kitap İndir

Süper Macera Seti( 5 Kitap Bir Arada) Pdf İndir – AKİS KİTAP Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Süper Macera Seti( 5 Kitap Bir Arada) Pdf İndir – AKİS KİTAP Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Süper Macera Seti( 5 Kitap Bir Arada) Pdf İndir – AKİS KİTAP Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiSüper Macera Seti( 5 Kitap Bir Arada) Pdf İndir

Süper Macera Seti( 5 Kitap Bir Arada) Kitabı Hakkında Bilgiler

Süper Macera Seti( 5 Kitap Bir Arada) Kitabı AKİS KİTAP çıkarmış olduğu Süper Macera Seti( 5 Kitap Bir Arada) Kitabını PDF İndirSüper Macera Seti( 5 Kitap Bir Arada) 02.02.2019 Pdf İndir

Süper Macera Seti( 5 Kitap Bir Arada) PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Süper Macera Seti( 5 Kitap Bir Arada) kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Süper Macera Seti( 5 Kitap Bir Arada) Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. AKİS KİTAP ait olan Süper Macera Seti( 5 Kitap Bir Arada) kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Süper Macera Seti( 5 Kitap Bir Arada) Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Süper Macera Seti( 5 Kitap Bir Arada) Kitabı 02.02.2019 tarihinde Murat Kömür tarafından yazılıp AKİS KİTAP tarafından basılmıştır. Süper Macera Seti( 5 Kitap Bir Arada) kitabında toplamda 768 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Süper Macera Seti( 5 Kitap Bir Arada) kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Süper Macera Seti( 5 Kitap Bir Arada) Kitabı Özeti – Süper Macera Seti( 5 Kitap Bir Arada) Kitabı Açıklaması

Türkiye’de en çok okunan fantastik ve macera kitaplarını bir araya getirdik. Murat Kömür’ün kalemiyle yeni bir bakış açısı ve macera sunan kitaplar gençlerimizin bakış açısını da değiştiriyor.
Dünyanın en çok satan sinema ve kitaplarını göz önünde bulundurursak, Vampir, Kurtadam, Mumya ve Zombi türlerini görürüz. Yazarımız bu türdeki eserleri kendi kültürümüz ve maceralarımızla kaleme aldı.
Okullarda da okutulan bu kitapların kalitesi ve gençler üzerindeki etkisi tam not alırken kitaplardaki bilgiler de övgüye layık görüldü.
Vampir Tuzağı, Kurtadam Tuzağı, Mumya Tuzağı, Zombi Tuzağı ve Gizemli Okul bu setin içinde sunuluyor.
Vampir Tuzağı; Bir öğretmenin ıssız bir köye tayin edilmesiyle başlıyor. Dünyadaki son vampirlerin bu köyde yaşadığını öğrenen kahramanımız bu köyden kaçmaya çalışırken ilk vampirlerin nasıl ortaya çıktığını ve Fatih Sultan Mehmet ile başlayan maceranın tam içinde kendisini buluyor.
Kurtadam Tuzağı; tam bir Bozkurt destanı olarak karşımıza çıkıyor.
Mumya Tuzağı; Amasya’da geçen bir macera… Müze gezisine katılan öğrenciler Ferhat ile Şirin’in mumyası ile karşılaşıyor. Şirin’in parmağındaki nişan yüzüğünün kaybolmasıyla başlayan macera bazı öğrencilerin kaybolması ile devam ediyor.
Zombi Tuzağı; yaşanmış gerçek bir öyküden yola çıkıyor. Ötzi, binlerce yıl önce donmuş olan bir mumyadır. İngiltere’de bir müzede sergilenmektedir. İki bilim adamı bu mumyayı incelemeye başladıklarında Mumya’nın laneti onların bütün hayatını mahveder.
Gizemli Okul; fantastik öykülerden oluşan harika bir kitaptır. Gortlan ülkesinde dünya çocukları kadar ev var. Çocuklar üzüldüğünde evler de üzülüyor, onlar öldüklerinde evler de ölüyor.

Hayalleri tükendiğinde insanların, rüyaları terk eder onları.
Çamurdan bedenlere dönüşür insanlar, ruhlarını kemirir dururlar karanlık gecelerde. 

Kitap Adı: Süper Macera Seti( 5 Kitap Bir Arada)

Yayınevi / Marka: AKİS KİTAP

Yazar: Murat Kömür

Basım Tarihi: 02.02.2019

Sayfa Sayısı: 768

Süper Macera Seti( 5 Kitap Bir Arada) Kitabı İndirme Linkleri – Süper Macera Seti( 5 Kitap Bir Arada) İndir

Süper Macera Seti( 5 Kitap Bir Arada) Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Süper Macera Seti( 5 Kitap Bir Arada) Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Süper Macera Seti( 5 Kitap Bir Arada) PDF Google Drive İndirme Linki

Süper Macera Seti( 5 Kitap Bir Arada) PDF Yandex Disk İndirme Linki

Süper Macera Seti( 5 Kitap Bir Arada) PDF Alternatif İndirme Linki

DENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN. PDF İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ EĞER YUKARIDAKİ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKTEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 2 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 3 DEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 3 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 4 DEN İNDİRİN İndirme linkleri sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer bulunduğunuz saatte linkler çalışmıyor ise 1 saat sonra tekrardan deneyiniz eğer sorun devam ederse yorum olarak bize bildiriniz. Ortalama 10 dakika içerisinde güncellenerek tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Yorum yapın

tyt deneme pdf pdf kitap indir