Suriye İnsanlığa Ağıt Pdf İndir – MERİÇ YAYINLARI Pdf İndir

Pdf Kitap İndir, Suriye İnsanlığa Ağıt Pdf İndir – MERİÇ YAYINLARI Pdf İndir Pdf Kitap İndir

Suriye İnsanlığa Ağıt Pdf İndir – MERİÇ YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Suriye İnsanlığa Ağıt Pdf İndir – MERİÇ YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Suriye İnsanlığa Ağıt Pdf İndir – MERİÇ YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiSuriye İnsanlığa Ağıt Pdf İndir

Suriye İnsanlığa Ağıt Kitabı Hakkında Bilgiler

Suriye İnsanlığa Ağıt Kitabı MERİÇ YAYINLARI çıkarmış olduğu Suriye İnsanlığa Ağıt Kitabını PDF İndirSuriye İnsanlığa Ağıt 01.02.2019 Pdf İndir

Suriye İnsanlığa Ağıt PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Suriye İnsanlığa Ağıt kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Suriye İnsanlığa Ağıt Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. MERİÇ YAYINLARI ait olan Suriye İnsanlığa Ağıt kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Suriye İnsanlığa Ağıt Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Suriye İnsanlığa Ağıt Kitabı 01.02.2019 tarihinde Muhammed Akif Bayraktar tarafından yazılıp MERİÇ YAYINLARI tarafından basılmıştır. Suriye İnsanlığa Ağıt kitabında toplamda 267 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Suriye İnsanlığa Ağıt kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Suriye İnsanlığa Ağıt Kitabı Özeti – Suriye İnsanlığa Ağıt Kitabı Açıklaması

Suriyeli anne o sabah ikinci kez dizlerinin üstüne çöktü, ve kızının yalın ayakları bir kez daha soğuk bir zemine dokundu. Çocuk ayaklarının üstünde, annesinin neden birden yere oturduğunu merak ederek, gözlerini açtı. Anne nemli gözlerle ona bakıyordu. Birden yüzünde bir gülümseme belirdi. Çocukta gülümsedi bir an için.
“Safa,” dedi anne, “git kızım.”
“Nereye?”
“Dedene git, koş hadi yavrum.”
“Ama daha babam dönmedi.” dedi kız, göğsünde bir iğne hissederek.
“Ben geleceğim arkandan.”
Safa iki adım uzaklaştı annesinden, sonra bir kaç adım daha, her adımdan sonra dönüp annesine bakarak. Kadın çocuğuna gülümsemekten hiç vazgeçmemişti. Bir kaç adım daha uzaklaştı kız, sanki kalbini annesinin kucağında bırakmış. Artık arkasına bakmayı bırakıp kurşun seslerinin korkusuyla koşmaya başladığında, ardından adımlarını izleyen annesi gözlerini kapatıp öne doğru kendisini bıraktı.
 
İnsanlığın firarda olduğu günümüzde, Suriye’de yaşanan ve halen de yaşanmakta olan felakete ışık tutan bu kitap, iki yakın arkadaşın bu korku ve zulüm dolu coğrafyadaki macerasını anlatmaktadır. Kendilerine ‘Nokta atışı’ ismi verilen bu iki kişilik tim, Suriye’ye gerçekleştirmek için gönderildikleri ölüm dolu görevi başarabilecek mi? Macera, ihanet, aşk ve dram dolu hikaye sizlerle…

Kitap Adı: Suriye İnsanlığa Ağıt

Yayınevi / Marka: MERİÇ YAYINLARI

Yazar: Muhammed Akif Bayraktar

Basım Tarihi: 01.02.2019

Sayfa Sayısı: 267

Suriye İnsanlığa Ağıt Kitabı İndirme Linkleri – Suriye İnsanlığa Ağıt İndir

Suriye İnsanlığa Ağıt Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Suriye İnsanlığa Ağıt Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Suriye İnsanlığa Ağıt PDF Google Drive İndirme Linki

Suriye İnsanlığa Ağıt PDF Yandex Disk İndirme Linki

Suriye İnsanlığa Ağıt PDF Alternatif İndirme Linki

DENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN. PDF İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ EĞER YUKARIDAKİ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKTEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 2 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 3 DEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 3 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 4 DEN İNDİRİN İndirme linkleri sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer bulunduğunuz saatte linkler çalışmıyor ise 1 saat sonra tekrardan deneyiniz eğer sorun devam ederse yorum olarak bize bildiriniz. Ortalama 10 dakika içerisinde güncellenerek tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Yorum yapın

tyt deneme pdf pdf kitap indir