Terk Edenler Pdf İndir – TİMAŞ YAYINLARI Pdf İndir

Pdf Kitap İndir, Terk Edenler Pdf İndir – TİMAŞ YAYINLARI Pdf İndir Pdf Kitap İndir

Terk Edenler Pdf İndir – TİMAŞ YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Terk Edenler Pdf İndir – TİMAŞ YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Terk Edenler Pdf İndir – TİMAŞ YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiTerk Edenler Pdf İndir

Terk Edenler Kitabı Hakkında Bilgiler

Terk Edenler Kitabı TİMAŞ YAYINLARI çıkarmış olduğu Terk Edenler Kitabını PDF İndirTerk Edenler 07.02.2019 Pdf İndir

Terk Edenler PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Terk Edenler kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Terk Edenler Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. TİMAŞ YAYINLARI ait olan Terk Edenler kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Terk Edenler Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Terk Edenler Kitabı 07.02.2019 tarihinde Lisa Ko tarafından yazılıp TİMAŞ YAYINLARI tarafından basılmıştır. Terk Edenler kitabında toplamda 432 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Terk Edenler kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Terk Edenler Kitabı Özeti – Terk Edenler Kitabı Açıklaması

Deming’in annesi, yasadışı bir Çinli göçmen olan Polly, bir sabah güzellik salonundaki işine gider ve bir daha evine dönmez. Ardında hiçbir iz bırakmadan ortadan kaybolmuştur adeta. On bir yaşındaki Deming, cevaplanamayan sorularıyla şaşkın ve yalnız kalır. Sonunda iyi niyetli bir profesör çift tarafından evlat edinilen Deming, Bronx’tan küçük bir kasabaya taşınır. O artık Daniel Wilkinson’dır. Peki adını değiştirmek yeni bir başlangıç için, geçmişini silmek için, geride bıraktığı annesini unutup yeni ebeveynlerine bağlanmak için yeter mi?
Hikâye boyunca Deming köksüz bir genç adama dönüşürken Polly de dünyanın en yalnız, kayıp annelerinden birine evrilir. Sevgi dolu ve bencil, kararlı ve korkmuş olan Polly, birbiri ardına yaptığı anlık tercihlerle bir kader çizer kendine.
Terk Edenler’in bir yarısı New York’ta, bir yarısı Çin’de. Biraz Deming anlatıyor, biraz Polly. Bu, aile, aidiyet, kökler ve göçmenlik üzerine “öteki”nin dilinden bir hikâye. Bu, bir çocuğun sevdiği her şeyi yitirdiğinde kendini nasıl bulduğunun, bir annenin geçmişin hatalarıyla yaşamayı nasıl öğrendiğinin hikâyesi.
*2016 PEN/Bellwether Ödülü kazananı
*2017 Amerikan Ulusal Kitap Ödülü finalisti
*2017 PEN/Hemingway Ödülü finalisti
“Etkileyici… Lisa Ko manşetlerdeki bir haberin üzerine eğiliyor ve görünenin ötesindeki parçalanmış, cesur, sıradışı ve sıradan hayatları gözler önüne seriyor.” 
—New York Times Book Review
“Ko’nun göçmen Çinli bir anne ve oğlu hakkındaki ilk romanı, işlediği zamanın ve mekânın çok ötesine ulaşıyor. Sessiz, derin ve sansasyonel… Hikâyenin temelinde yer alan göçmenlik ve ötekilik temaları Amerika’nın ve kurgunun çok ötesinde önemli mesajlar taşıyor.” 
—The Guardian
“2017’nin en iyi romanlarından biri… PEN/Bellwether Ödülü’nü kazanan, Amerika Ulusal Kurgu ödülü finalistleri arasına giren Terk Edenler, sosyal adalet ve Amerika’daki göçmenlerin geleceği üzerine önemli bir okuma.” 
—Time
“Tam da bugünlerde okunması gereken bu roman, yasadışı göçmenlerin karşı karşıya kaldıkları kalp ve ruh kırıcı zorlukları titizlikle gözler önüne seriyor.” 
—Kirkus Reviews
“Lisa Ko’nun romanını çok iyi yazılmış, güçlü ve etkileyici olarak nitelediğim bir zaman vardı ve bunların hepsi hâlâ doğru, ama bugün bu roman bundan çok daha fazlası: Yaşadığımız dünyanın unutulmuş ve önemli bir bölümünü anlamak istiyorsanız, Terk Edenler’i mutlaka okuyun.” 
—Ann Patchett
“Lisa Ko, ilk romanında Çinli bir göçmen olan yalnız bir annenin ve Amerika doğumlu oğlunun gözünden, hayatlarını gölgeleyen ve tümüyle etkisi alan bir ayrılığın vurucu bir hikâyesini anlatıyor. Başta Amerika olmak üzere dünyadaki göçmenlik soruna zamanında, yeni ve dokunaklı bir bakış açısı getiren roman aileye, vatana duyulan sevgi üzerine baş döndürücü bir yapıt.” 
—Publishers Weekly
“Lisa Ko’nun Terk Edenler’i, kaçırmak istemeyeceğiniz bir ilk roman. Terk Edenler, sevgi ve sadakat, kişisel kimlik ve ailevi zorunluluk arasındaki çatışmaların öyküsüyle özgürlük ve sosyal adalet arasındaki büyüyen uçurumu ustalıkla hikâyeleştiriyor. Modern Amerika’daki yasadışı göçmenlerin ve ailelerinin karşı karşıya kaldığı yürek burkan gerçeklerinin ayrıntılarını anlatan bu etkileyici roman, yılın en iyi romanlarından biri.” 
—Bustle

Kitap Adı: Terk Edenler

Yayınevi / Marka: TİMAŞ YAYINLARI

Yazar: Lisa Ko

Basım Tarihi: 07.02.2019

Sayfa Sayısı: 432

Terk Edenler Kitabı İndirme Linkleri – Terk Edenler İndir

Terk Edenler Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Terk Edenler Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Terk Edenler PDF Google Drive İndirme Linki

Terk Edenler PDF Yandex Disk İndirme Linki

Terk Edenler PDF Alternatif İndirme Linki

DENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN. PDF İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ EĞER YUKARIDAKİ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKTEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 2 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 3 DEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 3 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 4 DEN İNDİRİN İndirme linkleri sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer bulunduğunuz saatte linkler çalışmıyor ise 1 saat sonra tekrardan deneyiniz eğer sorun devam ederse yorum olarak bize bildiriniz. Ortalama 10 dakika içerisinde güncellenerek tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Yorum yapın

tyt deneme pdf pdf kitap indir