Tipi Pdf İndir – CAN YAYINLARI Pdf İndir

Pdf Kitap İndir, Tipi Pdf İndir – CAN YAYINLARI Pdf İndir Pdf Kitap İndir

Tipi Pdf İndir – CAN YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Tipi Pdf İndir – CAN YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Tipi Pdf İndir – CAN YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiTipi Pdf İndir

Tipi Kitabı Hakkında Bilgiler

Tipi Kitabı CAN YAYINLARI çıkarmış olduğu Tipi Kitabını PDF İndirTipi 05.02.2019 Pdf İndir

Tipi PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Tipi kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Tipi Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. CAN YAYINLARI ait olan Tipi kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Tipi Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Tipi Kitabı 05.02.2019 tarihinde Vladimir Sorokin tarafından yazılıp CAN YAYINLARI tarafından basılmıştır. Tipi kitabında toplamda 200 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Tipi kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Tipi Kitabı Özeti – Tipi Kitabı Açıklaması

Doktor Platon İlyiç Garin, gizemli bir salgının pençesindeki Dolgoye köyüne gitmek zorundadır. Bunun için güler yüzlü ve uysal kızakçı Perhuşa’yla beraber yola çıkar. Yanındaki aşı, bu korkunç hastalığın yayılmasını önleyecektir. Ancak aniden bastıran kar fırtınasıyla birlikte göz gözü görmemeye, tanıdık yollar örtülmeye başlar. Birkaç saatlik bir yolculuk, zamanın ve mekânın sonsuzluğa uzandığı, rastlantılarla hayallerin birbirine geçtiği destansı bir arayış halini alacaktır.
Çağdaş Rus yazınının en çarpıcı ve özgün kalemlerinden Vladimir Sorokin, hiçbir yere çıkmayan yolları izleyerek korku ve merak dolu bir dünya yaratıyor. Tipi, Tolstoy’a ve Turgenyev’e ait bir dünyada bilimkurgu öğelerle süslenmiş bir kâbus, günümüze ışık tutan çağdaş bir kış masalı.
Çeviri edebiyat dünyasının en sevdiği çağdaş Rus romancı olan Vladimir Sorokin, ülkesinin amansız soğuğunu aynı acımasızlıkla anlatıyor. Tipi, Tolstoy’un öyküsü üzerine, manevi derslerin dâhice bir şekilde üzeri silinerek yazılmış delice bir fantezi.
 Joshua Cohen, Harper’s Magazine

Kitap Adı: Tipi

Yayınevi / Marka: CAN YAYINLARI

Yazar: Vladimir Sorokin

Basım Tarihi: 05.02.2019

Sayfa Sayısı: 200

Tipi Kitabı İndirme Linkleri – Tipi İndir

Tipi Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Tipi Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Tipi PDF Google Drive İndirme Linki

Tipi PDF Yandex Disk İndirme Linki

Tipi PDF Alternatif İndirme Linki

DENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN. PDF İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ EĞER YUKARIDAKİ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKTEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 2 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 3 DEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 3 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 4 DEN İNDİRİN İndirme linkleri sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer bulunduğunuz saatte linkler çalışmıyor ise 1 saat sonra tekrardan deneyiniz eğer sorun devam ederse yorum olarak bize bildiriniz. Ortalama 10 dakika içerisinde güncellenerek tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Yorum yapın

tyt deneme pdf pdf kitap indir