Titreşimsel Ses Terapisi ile Şifa Pdf İndir – OMEGA YAYINLARI Pdf İndir

Pdf Kitap İndir, Titreşimsel Ses Terapisi ile Şifa Pdf İndir – OMEGA YAYINLARI Pdf İndir Pdf Kitap İndir

Titreşimsel Ses Terapisi ile Şifa Pdf İndir – OMEGA YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Titreşimsel Ses Terapisi ile Şifa Pdf İndir – OMEGA YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Titreşimsel Ses Terapisi ile Şifa Pdf İndir – OMEGA YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiTitreşimsel Ses Terapisi ile Şifa Pdf İndir

Titreşimsel Ses Terapisi ile Şifa Kitabı Hakkında Bilgiler

Titreşimsel Ses Terapisi ile Şifa Kitabı OMEGA YAYINLARI çıkarmış olduğu Titreşimsel Ses Terapisi ile Şifa Kitabını PDF İndirTitreşimsel Ses Terapisi ile Şifa 13.02.2019 Pdf İndir

Titreşimsel Ses Terapisi ile Şifa PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Titreşimsel Ses Terapisi ile Şifa kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Titreşimsel Ses Terapisi ile Şifa Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. OMEGA YAYINLARI ait olan Titreşimsel Ses Terapisi ile Şifa kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Titreşimsel Ses Terapisi ile Şifa Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Titreşimsel Ses Terapisi ile Şifa Kitabı 13.02.2019 tarihinde Eileen Day McKusick tarafından yazılıp OMEGA YAYINLARI tarafından basılmıştır. Titreşimsel Ses Terapisi ile Şifa kitabında toplamda 288 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Titreşimsel Ses Terapisi ile Şifa kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Titreşimsel Ses Terapisi ile Şifa Kitabı Özeti – Titreşimsel Ses Terapisi ile Şifa Kitabı Açıklaması

Eileen Day McKusick, masaj terapisi seanslarında sesle terapi yapmaya başladığında, akort çatallarıyla müşterilerinin etrafını saran enerji biyoalanını tespit edebildiğini ve sıkıntılarını duyabildiğini fark etti. Bu sıkıntıların duygusal ve fiziksel travmalarla bağlantılı olduğunu keşfeden McKusick, akort çatallarını bu travmaların yıllardır devam eden etkilerini yok etmek için kullanmaya başladı.
McKusick bu kitapta sesle şifa yönteminin tüm detaylarını, akort çatallarını kullanarak biyoalanda gizlenen acıyı ve travmatik deneyimlerin izlerini nasıl ortadan kaldıracağınızı ve çakralar üzerinde çalışma yöntemlerini anlatıyor. Vaka anlatımları ve çakra haritalarıyla zenginleştirdiği Titreşimsel Ses Terapisi ile Şifa, aynı zamanda McKusick’in kendi iyileşme yolculuğunun bir özeti.

Kitap Adı: Titreşimsel Ses Terapisi ile Şifa

Yayınevi / Marka: OMEGA YAYINLARI

Yazar: Eileen Day McKusick

Basım Tarihi: 13.02.2019

Sayfa Sayısı: 288

Titreşimsel Ses Terapisi ile Şifa Kitabı İndirme Linkleri – Titreşimsel Ses Terapisi ile Şifa İndir

Titreşimsel Ses Terapisi ile Şifa Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Titreşimsel Ses Terapisi ile Şifa Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Titreşimsel Ses Terapisi ile Şifa PDF Google Drive İndirme Linki

Titreşimsel Ses Terapisi ile Şifa PDF Yandex Disk İndirme Linki

Titreşimsel Ses Terapisi ile Şifa PDF Alternatif İndirme Linki

DENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN. PDF İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ EĞER YUKARIDAKİ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKTEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 2 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 3 DEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 3 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 4 DEN İNDİRİN İndirme linkleri sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer bulunduğunuz saatte linkler çalışmıyor ise 1 saat sonra tekrardan deneyiniz eğer sorun devam ederse yorum olarak bize bildiriniz. Ortalama 10 dakika içerisinde güncellenerek tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Yorum yapın

tyt deneme pdf pdf kitap indir