Tuhaf Dergi Sayı:23 Şubat 2019 Pdf İndir – TUHAF DERGİ Pdf İndir

Pdf Kitap İndir, Tuhaf Dergi Sayı:23 Şubat 2019 Pdf İndir – TUHAF DERGİ Pdf İndir Pdf Kitap İndir

Tuhaf Dergi Sayı:23 Şubat 2019 Pdf İndir – TUHAF DERGİ Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Tuhaf Dergi Sayı:23 Şubat 2019 Pdf İndir – TUHAF DERGİ Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Tuhaf Dergi Sayı:23 Şubat 2019 Pdf İndir – TUHAF DERGİ Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiTuhaf Dergi Sayı:23 Şubat 2019 Pdf İndir

Tuhaf Dergi Sayı:23 Şubat 2019 Kitabı Hakkında Bilgiler

Tuhaf Dergi Sayı:23 Şubat 2019 Kitabı TUHAF DERGİ çıkarmış olduğu Tuhaf Dergi Sayı:23 Şubat 2019 Kitabını PDF İndirTuhaf Dergi Sayı:23 Şubat 2019 07.02.2019 Pdf İndir

Tuhaf Dergi Sayı:23 Şubat 2019 PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Tuhaf Dergi Sayı:23 Şubat 2019 kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Tuhaf Dergi Sayı:23 Şubat 2019 Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. TUHAF DERGİ ait olan Tuhaf Dergi Sayı:23 Şubat 2019 kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Tuhaf Dergi Sayı:23 Şubat 2019 Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Tuhaf Dergi Sayı:23 Şubat 2019 Kitabı 07.02.2019 tarihinde tarafından yazılıp TUHAF DERGİ tarafından basılmıştır. Tuhaf Dergi Sayı:23 Şubat 2019 kitabında toplamda sayfa bulunmaktadır. Sizler için Tuhaf Dergi Sayı:23 Şubat 2019 kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Tuhaf Dergi Sayı:23 Şubat 2019 Kitabı Özeti – Tuhaf Dergi Sayı:23 Şubat 2019 Kitabı Açıklaması

Türkiye’nin önde gelen edebiyatçı, müzisyen ve gazetecilerini bir araya getiren Tuhaf Dergi, Şubat sayısı ile bayilerdeki yerini aldı. Şubat ayında yirmi üçüncü sayısıyla okurlarla buluşan Tuhaf Dergi güçlü kadrosuyla ve iddialı tasarımıyla yine dikkat çekiyor.
 
Zülfü Livaneli, Mazhar Alanson, Selim İleri, Ahmet Mümtaz Taylan, Hakan Günday, Gündüz Vassaf, Selahattin Duman, Murat Uyurkulak, Tarık Tufan başta olmak üzere Türkiye’nin önde gelen edebiyatçı, müzisyen ve gazetecilerini bir araya getiren Tuhaf Dergi Şubat sayısı ile bayilerde. Tuhaf Dergi çıktığı günden beri kültür sanat dünyasının en çok konuşulan konularından birisi olmuştu. Şubat ayında yirmi üçüncü kez okurlarla buluşan Tuhaf Dergi güçlü kadrosuyla ve iddialı tasarımıyla yine dikkat çekiyor.
 
Geçtiğimiz ay Léon kapağı ve dosyasıyla çıkan dergi Şubat sayısında tüm okuyucularını Türk edebiyatının en önemli yazarlarından olan Oğuz Atay kapağı ve dosyası ile selamlıyor. ‘Sana da öyle gelmiyor mu?’ mottosuyla çıkan dergide Oğuz Atay için hazırlanan dosyada yazar Orhan Pamuk ve gazeteci-yazar Işıl Cinmen’e konuşan yazar Murat Belge anlatıyor.
 
Şubat sayısında Tuhaf Dergi’nin diğer önemli sürprizleri ise Nando Salva’ya konuşan son yılların en önemli yönetmenlerinden M. Night Shyamalan, büyük kentlere göç sorununu kaleme alan İlber Ortaylı ve yazılarıyla Şubat ayından itibaren yer almaya başlayan M. Serdar Kuzuloğlu. Yazar Hakan Günday ve oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan ise Tuhaf Dergi için bir araya gelip uzun bir sohbete girişiyorlar.
 
Ocak ayında olduğu gibi müzisyen Zülfü Livaneli, gazeteci ve yazar Selahattin Duman, yayıncı Barış Özcan, gazeteci ve yazar Gündüz Vassaf, yazar Tarık Tufan, yazar Murat Uyurkulak, yazar Ömür İklim Demir, yazar Egemen Alper ve fotoğrafçı Mustafa Seven yazılarıyla Tuhaf Dergi’de yer alıyorlar.

Kitap Adı: Tuhaf Dergi Sayı:23 Şubat 2019

Yayınevi / Marka: TUHAF DERGİ

Yazar:

Basım Tarihi: 07.02.2019

Sayfa Sayısı:

Tuhaf Dergi Sayı:23 Şubat 2019 Kitabı İndirme Linkleri – Tuhaf Dergi Sayı:23 Şubat 2019 İndir

Tuhaf Dergi Sayı:23 Şubat 2019 Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Tuhaf Dergi Sayı:23 Şubat 2019 Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Tuhaf Dergi Sayı:23 Şubat 2019 PDF Google Drive İndirme Linki

Tuhaf Dergi Sayı:23 Şubat 2019 PDF Yandex Disk İndirme Linki

Tuhaf Dergi Sayı:23 Şubat 2019 PDF Alternatif İndirme Linki

DENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN. PDF İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ EĞER YUKARIDAKİ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKTEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 2 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 3 DEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 3 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 4 DEN İNDİRİN İndirme linkleri sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer bulunduğunuz saatte linkler çalışmıyor ise 1 saat sonra tekrardan deneyiniz eğer sorun devam ederse yorum olarak bize bildiriniz. Ortalama 10 dakika içerisinde güncellenerek tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Yorum yapın

Viski Fiyatları tyt deneme pdf pdf kitap indir SMM Panel