Yaşlılık Günlüğü Pdf İndir – SEL YAYINCILIK Pdf İndir

Pdf Kitap İndir, Yaşlılık Günlüğü Pdf İndir – SEL YAYINCILIK Pdf İndir Pdf Kitap İndir

Yaşlılık Günlüğü Pdf İndir – SEL YAYINCILIK Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Yaşlılık Günlüğü Pdf İndir – SEL YAYINCILIK Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Yaşlılık Günlüğü Pdf İndir – SEL YAYINCILIK Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiYaşlılık Günlüğü Pdf İndir

Yaşlılık Günlüğü Kitabı Hakkında Bilgiler

Yaşlılık Günlüğü Kitabı SEL YAYINCILIK çıkarmış olduğu Yaşlılık Günlüğü Kitabını PDF İndirYaşlılık Günlüğü 07.02.2019 Pdf İndir

Yaşlılık Günlüğü PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Yaşlılık Günlüğü kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Yaşlılık Günlüğü Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. SEL YAYINCILIK ait olan Yaşlılık Günlüğü kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Yaşlılık Günlüğü Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Yaşlılık Günlüğü Kitabı 07.02.2019 tarihinde Salah Birsel tarafından yazılıp SEL YAYINCILIK tarafından basılmıştır. Yaşlılık Günlüğü kitabında toplamda 232 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Yaşlılık Günlüğü kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Yaşlılık Günlüğü Kitabı Özeti – Yaşlılık Günlüğü Kitabı Açıklaması

Türkçenin büyük ustası Salâh Birsel, 1980-85 arası kaleme aldığı günlüklerinde yaşlılık günlerinin titiz bir kaydını tutuyor. Yaşlılık Günlüğü müşkülpesent olduğu kadar babacan, muzip olduğu kadar da ciddi bir dil âşığının, Salâh Birsel’in benzersiz üslubuna ve gündelik hayata, edebiyata, yaşlılığa ve belleğe dair gözlemlerine tanıklığa davet ediyor okurunu. Hacivat Günlüğü’nün devamı niteliğindeki bu eser, yazmanın şehvetini ve yaşlanmanın kederini derinden hisseden bir yazarın iç dünyasını ve eserlerini bütünlüklü bir biçimde kavramak için de anahtar işlevi görüyor. Yaşlılık Günlüğü’nde tüm renkleriyle insan, tüm zorluğu ve güzelliğiyle yaşam var. “Kitaplar ayışığıdır, fanuslu ağır lambadır. ‘Yandım Şeker’ oyun havasıdır. Sıkılıp suyu içilmemişse bile, yarılmış, bir yerlerinin tadına bakılmıştır. Sonra da yemeye kıyılamayıp rafa kaldırılmıştır. Ama bilirsiniz ki o kafası ayarlı sizindir, sizin sevgilinizdir. Onu istediğiniz vakit çekip okuyabilirsiniz.

Kitap Adı: Yaşlılık Günlüğü

Yayınevi / Marka: SEL YAYINCILIK

Yazar: Salah Birsel

Basım Tarihi: 07.02.2019

Sayfa Sayısı: 232

Yaşlılık Günlüğü Kitabı İndirme Linkleri – Yaşlılık Günlüğü İndir

Yaşlılık Günlüğü Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Yaşlılık Günlüğü Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Yaşlılık Günlüğü PDF Google Drive İndirme Linki

Yaşlılık Günlüğü PDF Yandex Disk İndirme Linki

Yaşlılık Günlüğü PDF Alternatif İndirme Linki

DENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN. PDF İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ EĞER YUKARIDAKİ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKTEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 2 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 3 DEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 3 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 4 DEN İNDİRİN İndirme linkleri sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer bulunduğunuz saatte linkler çalışmıyor ise 1 saat sonra tekrardan deneyiniz eğer sorun devam ederse yorum olarak bize bildiriniz. Ortalama 10 dakika içerisinde güncellenerek tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Yorum yapın

Viski Fiyatları tyt deneme pdf pdf kitap indir SMM Panel