Yavaş Ebeveynlik Pdf İndir – ALTIN KİTAPLAR Pdf İndir

Pdf Kitap İndir, Yavaş Ebeveynlik Pdf İndir – ALTIN KİTAPLAR Pdf İndir Pdf Kitap İndir

Yavaş Ebeveynlik Pdf İndir – ALTIN KİTAPLAR Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Yavaş Ebeveynlik Pdf İndir – ALTIN KİTAPLAR Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Yavaş Ebeveynlik Pdf İndir – ALTIN KİTAPLAR Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiYavaş Ebeveynlik Pdf İndir

Yavaş Ebeveynlik Kitabı Hakkında Bilgiler

Yavaş Ebeveynlik Kitabı ALTIN KİTAPLAR çıkarmış olduğu Yavaş Ebeveynlik Kitabını PDF İndirYavaş Ebeveynlik 05.02.2019 Pdf İndir

Yavaş Ebeveynlik PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Yavaş Ebeveynlik kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Yavaş Ebeveynlik Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. ALTIN KİTAPLAR ait olan Yavaş Ebeveynlik kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Yavaş Ebeveynlik Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Yavaş Ebeveynlik Kitabı 05.02.2019 tarihinde Pınar Mermer tarafından yazılıp ALTIN KİTAPLAR tarafından basılmıştır. Yavaş Ebeveynlik kitabında toplamda 192 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Yavaş Ebeveynlik kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Yavaş Ebeveynlik Kitabı Özeti – Yavaş Ebeveynlik Kitabı Açıklaması

Hızla akıp giden hayatın sahibi sen misin?
Birbirimize yabancılaştık. Aşırı kaygılıyız. Kendimizden de çocuklarımızdan da beklentilerimiz çok yüksek. Çocuklarımızın tatminsizliğinden şikâyet ediyor ne kadar yorgun ve tahammülsüz olduğumuzdan dem vuruyoruz. Peki böyle mi olmalı? Ebeveynlik daha farklı yapılamaz mı?
“Yavaşla! Fark et! Biraz Düşün! Ezbere Yaşama! Sorgula! Kendini tanı! Zaman ayır! Alma! Dur! Çocuğunu tanı! Mükemmel olmak zorunda değilsin. Zaten mükemmel ebeveynlik diye bir şey yoktur. Herkes gibi ebeveynlik yapmak zorunda değilsin. Hem herkes dediğin kim? Sensin! Benim! Sen ve ben değişelim önce. Bak gör sonra neler oluyor.”
Bunlar hem terapistlik hem de ebeveynlik yolculuğumda kendime ve danışanlarıma bol bol hatırlattığım cümleler. Bu kitapta kendi ebeveynlik yolculuğumda sorguladığım hızlı ve kaygılı şehir hayatının başka ebeveynlerin hikâyeleriyle birleşmiş halini bulacaksınız. Umuyorum ki bu kitapla beraber ebeveynlik daha farklı nasıl yapılabilir bunu birlikte sorgulayabileceğiz. Ebeveynler olarak ruh sağlığımızı koruyabilecek, ruh sağlığı yerinde çocuklar yetiştirmek için bilinçleneceğiz.

Kitap Adı: Yavaş Ebeveynlik

Yayınevi / Marka: ALTIN KİTAPLAR

Yazar: Pınar Mermer

Basım Tarihi: 05.02.2019

Sayfa Sayısı: 192

Yavaş Ebeveynlik Kitabı İndirme Linkleri – Yavaş Ebeveynlik İndir

Yavaş Ebeveynlik Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Yavaş Ebeveynlik Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Yavaş Ebeveynlik PDF Google Drive İndirme Linki

Yavaş Ebeveynlik PDF Yandex Disk İndirme Linki

Yavaş Ebeveynlik PDF Alternatif İndirme Linki

DENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN. PDF İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ EĞER YUKARIDAKİ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKTEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 2 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 3 DEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 3 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 4 DEN İNDİRİN İndirme linkleri sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer bulunduğunuz saatte linkler çalışmıyor ise 1 saat sonra tekrardan deneyiniz eğer sorun devam ederse yorum olarak bize bildiriniz. Ortalama 10 dakika içerisinde güncellenerek tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Yorum yapın

Viski Fiyatları tyt deneme pdf pdf kitap indir