Yemeksepeti.Ofis Bir Vizyonun Mimari Anatomisi Pdf İndir – YEM YAYINLARI Pdf İndir

Pdf Kitap İndir, Yemeksepeti.Ofis Bir Vizyonun Mimari Anatomisi Pdf İndir – YEM YAYINLARI Pdf İndir Pdf Kitap İndir

Yemeksepeti.Ofis Bir Vizyonun Mimari Anatomisi Pdf İndir – YEM YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Yemeksepeti.Ofis Bir Vizyonun Mimari Anatomisi Pdf İndir – YEM YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Yemeksepeti.Ofis Bir Vizyonun Mimari Anatomisi Pdf İndir – YEM YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiYemeksepeti.Ofis Bir Vizyonun Mimari Anatomisi Pdf İndir

Yemeksepeti.Ofis Bir Vizyonun Mimari Anatomisi Kitabı Hakkında Bilgiler

Yemeksepeti.Ofis Bir Vizyonun Mimari Anatomisi Kitabı YEM YAYINLARI çıkarmış olduğu Yemeksepeti.Ofis Bir Vizyonun Mimari Anatomisi Kitabını PDF İndirYemeksepeti.Ofis Bir Vizyonun Mimari Anatomisi 15.02.2019 Pdf İndir

Yemeksepeti.Ofis Bir Vizyonun Mimari Anatomisi PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Yemeksepeti.Ofis Bir Vizyonun Mimari Anatomisi kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Yemeksepeti.Ofis Bir Vizyonun Mimari Anatomisi Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. YEM YAYINLARI ait olan Yemeksepeti.Ofis Bir Vizyonun Mimari Anatomisi kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Yemeksepeti.Ofis Bir Vizyonun Mimari Anatomisi Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Yemeksepeti.Ofis Bir Vizyonun Mimari Anatomisi Kitabı 15.02.2019 tarihinde Kolektif tarafından yazılıp YEM YAYINLARI tarafından basılmıştır. Yemeksepeti.Ofis Bir Vizyonun Mimari Anatomisi kitabında toplamda 264 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Yemeksepeti.Ofis Bir Vizyonun Mimari Anatomisi kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Yemeksepeti.Ofis Bir Vizyonun Mimari Anatomisi Kitabı Özeti – Yemeksepeti.Ofis Bir Vizyonun Mimari Anatomisi Kitabı Açıklaması

Yemeksepeti 2017 yılında Erginoğlu & Çalışlar Mimarlık ile birlikte yeni ofisi Yemeksepeti Park’ı hayata geçirmişti. Bu ilham verici ofis iki şirketin işbirliği ile, Yemeksepeti.Ofis: Bir Vizyonun Mimari Anatomisi adıyla YEM Yayın tarafından kitaplaştırıldı.
Yemeksepeti.Ofis: Bir Vizyonun Mimari Anatomisi, içerik açısından bir yandan doğru iş birliğinden doğan sonuçları gösterirken bir yandan da iş yerindeki verimliliğin başarıya olan etkisine yönelik sonuçlarını örnek bir vaka olarak görselleştirildiği bir kitap olarak öne çıkıyor.
İşverenden, girişimciye, tasarımcıdan, mimara, yöneticiden, öğrencilere kadar her alandan kişiye ilham verecek kitap, farklı alanlarda başarılı olmuş fakat aynı noktada buluşabilmiş iki şirketin başarılarının iç içe sunulduğu ve iş birliği ile yaratılan dönüşüm hikayesini anlatan bir tasarım ve yapım macerası olarak raflardaki yerini aldı.
Yemeksepeti’nin son ofisi Yemeksepeti Park’a kadar uzanan, yıllar içerisindeki dönüşüm hikayesinin sunulduğu bu kitapta bir yandan okuyuculara ufuk açıcı ve tamamen şeffaf tasarım süreci gösterilmek istenirken bir yandan da diğer şirketlere örnek teşkil etmek hedefleniyor. Yemeksepeti’nin son iki ofisinden görsel malzemelerle zenginleştirilmiş tasarım odaklı iş birliğinin sonuçlarının sergilendiği kitabın en ilgi çekici özelliği ise, iki kurumdan da projelere doğrudan katkıda bulunmuş çalışanların sürece dair gördüklerini ve yaşadıklarını anlatmış olmaları.
Çalışan odaklı yeni nesil ofislerin Türkiye’deki temsilcilerinden biri olan Yemeksepeti için bu kitap çalışanına verdiği değeri kanıtlar nitelikte. Kurumun başarısı da çalışanların günlük iş ortamındaki stresinden uzaklaşmasını sağlayan yenilikçi ofis ile çalışan verimliliğinin artırılmasından geliyor. Modern toplumlarda çalışanların günün önemli bir bölümünü, hatta evde geçirilen süreden fazlasını ofiste geçirdiklerini söyleyen Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın: ‘Mutlu bir çalışma hayatı için yapılan işi ve mesleğini sevmek yetmiyor, nasıl bir ortamda çalışıldığı da önem taşıyor. Bugün çalışma ortamının çalışan verimliliğini en çok etkileyen faktörler arasında olduğu bir gerçek. Bizim yenilikçi çalışma ortamımız Yemeksepeti Park’ın dönüşüm hikayesini anlatan Yemeksepeti.Ofis: Bir Vizyonun Mimari Anatomisi, eğlenceli ve samimi diliyle diğer mimari kitaplardan farklılaşıyor. Her alandan bireye ilham niteliğindeki kitabımız iki şirketin deneyimlerini birleştirerek ortaya nasıl verimli sonuçlar çıkarabileceğini gösteriyor’ dedi.
Her kurumun bir insan gibi karaktere sahip olduğunu belirten Yemeksepeti Park mimarı Kerem Erginoğlu: “Yemeksepeti Park için genel çalışma prensibimize uygun olarak önce şematik tasarımla başladık. Sonra bina yönetimini kurguladık, ardından da işlev ve estetik üzerine çalıştık. Amaç Yemeksepeti’nin ruhunu yakalamaktı. İşverenle ne kadar yoğun temasımız olursa bu o kadar mümkün oluyor. Birlikte çalışmak ve birlikte bütçe değerlendirmek, her aşamada şeffaf ve işverenle dost olmak kendiliğinden daha fazla yaratıcılık da getiriyor” dedi.

Kitap Adı: Yemeksepeti.Ofis Bir Vizyonun Mimari Anatomisi

Yayınevi / Marka: YEM YAYINLARI

Yazar: Kolektif

Basım Tarihi: 15.02.2019

Sayfa Sayısı: 264

Yemeksepeti.Ofis Bir Vizyonun Mimari Anatomisi Kitabı İndirme Linkleri – Yemeksepeti.Ofis Bir Vizyonun Mimari Anatomisi İndir

Yemeksepeti.Ofis Bir Vizyonun Mimari Anatomisi Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Yemeksepeti.Ofis Bir Vizyonun Mimari Anatomisi Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Yemeksepeti.Ofis Bir Vizyonun Mimari Anatomisi PDF Google Drive İndirme Linki

Yemeksepeti.Ofis Bir Vizyonun Mimari Anatomisi PDF Yandex Disk İndirme Linki

Yemeksepeti.Ofis Bir Vizyonun Mimari Anatomisi PDF Alternatif İndirme Linki

DENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN. PDF İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ EĞER YUKARIDAKİ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKTEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 2 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 3 DEN İNDİRİN EĞER YUKARIDAKİ ALTERNATİF 3 LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKT 4 DEN İNDİRİN İndirme linkleri sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer bulunduğunuz saatte linkler çalışmıyor ise 1 saat sonra tekrardan deneyiniz eğer sorun devam ederse yorum olarak bize bildiriniz. Ortalama 10 dakika içerisinde güncellenerek tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Yorum yapın

Viski Fiyatları tyt deneme pdf pdf kitap indir